Nové šípy....

#1
Dobré ráno.
Mám návrh na nové střelivo do luků a kuší.
1: stříbrné šípy použitelné proti vlkodlakům, aby nebyly tak snasno k mání tak z jednoho stacku stříbra by se daly vyrobit 4 ks. Účinek-střední zranění a po dobu 10 sekund by vlkodlak přicházel o HP.
2: výbušné šípy použitelné všude, materiál na jeden šíp-emeraldový blok a 16 ks střelného prachu, Účinek- střední zranění a efect nausea po dobu 10 sekund.

Šípy by se mohly vyrábět v dílně, samozřejmý by byl návod na tyto šípy Návody by se daly získat questy nebo z archeologických ložisek.

Re: Nové šípy....

#4
Střely z luků / kuší s vysokým level Poweru už takhle dávají vlkodlakům 8 hp i bez buffu nebo pasivky, takže stříbrné šípy jsou nanic, a ty výbušné.. jako nápad je to dobrý, vzhledem k tomu že současné harm tipped šípy dávají absolutně neznatelný damage, ale z tvého návrhu jsou na svou cenu málo účinné a možná by se bugovali jako harm šípy takže by to dost možná bylo useless, buď by bylo potřeba tam drasticky zmenšit cenu nebo je dát drahé a zlepšit je.

Re: Nové šípy....

#5
Ahoj
Díky za návrh. Dost ve mně evokuje starý skilly z E2 za plnění questů nebo od vesničanů, ve stylu healování, blesků..
Tohle bych určitě nezahazoval, jen bych nad tím víc popřemýšlel. Už proběhlo dost EPMMO rebalanců ale na luky a kuše se vždy tak trochu zapomnělo, zkusíme na tom zapracovat tak, aby i skilly pro range zbraně byly pro hráče atraktivní.
S plánovaným reworkem vlkodlaka by mohly být stříbrné šipky ideální volbou jak proti nim bojovat. Stejně tak by si i vampír zasloužil trochu potrápit třeba dřevěnou šipkou. Myšlenka výbušných šípů se mi líbí a nějakou jejich formu bych ocenil i já.
Bohužel se aktuálně pracuje na spoustu novém obsahu a nemůžeme si dovolit věnovat příliš času až tak zásadním změnám a novinkám.
Každopádně uvidíme, třeba se něco podobného na serveru objeví.

Díky, Miner
cron