Re: 2. vlna worldbossů - návrh

#11
Moc nechápu pointu, když přijdou nové WBčka každý má šanci si je zkusit a jít tam, kam chce. Je čistě na nastavení frakce jestli chce jít staré, nebo zkusit bojovat o ty nové. Jediné co by se takto změnilo je dle mě skutečně to, že jedna frakce zabije většinu starých WB a pak se v co možná největším počtu přesune na ty nové. I pokud by byly 2 nové WBčka, nedělám si iluze že by bylo obtížné obě dvě zadržet pouze pro jednu frakci..

Asi ty WB vnímáme každý jinak, ale myslím, že slabší strany se těší na více WB a čím více jich bude, tím větší šance a tedy i potencionální dropy mohou mít. Pokud ti chybí fighty, doporučuji zkusit WBčka které se prostě téměř každý den chodí jak vámi, tak námi.

Re: 2. vlna worldbossů - návrh

#12
Nevidel by som v druhej vlne problém avšak príde mi že na niečo také je tu ešte príliš málo wb. Pravdepodobne by to tu momentálne dopadlo tak že kto má počty ten má wb ale v budúcnosti si to viem predstaviť.
GonkManSVK píše:
22 úno 2022 15:32
Návrh zaujímavý ale tiež si myslím že nie úplne praktický (dôvody už sú uvedené vyššie). Na E2 to fungovalo tiež tak ako teraz, pravidelný spawn všetkých WB naraz, čo by tak malo aj podľa mňa ostať. Je to dobré už len kvôli taktizovaní a bude to len lepšie keď bude tých WB viac, aby sa takzvane každému niečo ušlo, čo už býva v asi aj v podstate teraz ale neni to boh vie čo. Ono chápem, že ak sa hráč alebo frakcia rozhodne ísť tie slabšie WB, na nové potom nestíhajú, preto sa vždy musí frakcia rozhodnúť správne, a vždy je tu aj nový deň, raz môže ísť na také WB, druhý deň na také atď. Je pravda, že na niektoré WB sa môžno aj zabudne, pretože každý ráta s tým, že ho niekto už zabil a nebude spawnuté, pretože zomierajú vždy ako prvé, lebo ich frakcie väčšinou vždy idú hneď zo začiatku. Toto sa ale bude stávať ešte viac v budúcnu, pretože bude na výber viac WB a niektoré sa už nebudú oplácať chodiť ako prvé, takže sa na ne "zabudne".
+1

Re: 2. vlna worldbossů - návrh

#13
Když už jsme u návrhů na WB tak mě napadlo co kdyby bylo WB které při spawnu náhodně zabije několik hráčů v roomce třeba když je v roomce 1 až 2 hráči nikoho když 3 tak 1 a zvyšovalo by se to počtem hráčů myslím že by to bylo docela zábavné okořenění a že by se třeba hráči kteří normálně netopují museli naučit topovat

Re: 2. vlna worldbossů - návrh

#14
Robbob píše:
02 bře 2022 14:12
Když už jsme u návrhů na WB tak mě napadlo co kdyby bylo WB které při spawnu náhodně zabije několik hráčů v roomce třeba když je v roomce 1 až 2 hráči nikoho když 3 tak 1 a zvyšovalo by se to počtem hráčů myslím že by to bylo docela zábavné okořenění a že by se třeba hráči kteří normálně netopují museli naučit topovat
A při psaní tohohle si rozum spláchl do hajzlu ne?

Re: 2. vlna worldbossů - návrh

#15
phiwings99 píše:
02 bře 2022 16:09
Robbob píše:
02 bře 2022 14:12
Když už jsme u návrhů na WB tak mě napadlo co kdyby bylo WB které při spawnu náhodně zabije několik hráčů v roomce třeba když je v roomce 1 až 2 hráči nikoho když 3 tak 1 a zvyšovalo by se to počtem hráčů myslím že by to bylo docela zábavné okořenění a že by se třeba hráči kteří normálně netopují museli naučit topovat
A při psaní tohohle si rozum spláchl do hajzlu ne?

Re: 2. vlna worldbossů - návrh

#16
phiwings99 píše:
02 bře 2022 16:09
Robbob píše:
02 bře 2022 14:12
Když už jsme u návrhů na WB tak mě napadlo co kdyby bylo WB které při spawnu náhodně zabije několik hráčů v roomce třeba když je v roomce 1 až 2 hráči nikoho když 3 tak 1 a zvyšovalo by se to počtem hráčů myslím že by to bylo docela zábavné okořenění a že by se třeba hráči kteří normálně netopují museli naučit topovat
A při psaní tohohle si rozum spláchl do hajzlu ne?

Re: 2. vlna worldbossů - návrh

#18
Robbob píše:
02 bře 2022 23:25
Chapu berete wb moc kompetetivně
Řekl bych, že to není o kompetetivnosti ale to co si napsal je těžce RNG, jako by ti nestačilo těch 50 beden co na serveru jsou jenom o štěstí…

Zabít všechny v roomce na spawn Wb ok beru možná cool mechanika, všem stačí dojít 31 aby měli stejnou šanci, ale to co si napsal je prostě mimo…
cron