2. vlna worldbossů - návrh

#1
Přicházím s neobvyklým návrhem, který by za mě mohl zlepšit právě již zmiňovaný event worldbossů. (Dále již wb). Celé by to vlastně spočívalo v tom, že by se spawnovali wb klasicky v 19.31, ale také třeba i v 19.45. (dříve je moc brzo a pak už je asi pozdě). Mohlo by to platit na nějaké nynější bosse, ale spíše na ty nové (teda jestli nějaké budou, snad s Aurenem doufám).
Důvodů mám několik - Někdy prostě zemřou wb opravdu moc brzo nebo nezemřou, ale už nemá cenu o ně bojovat.
- A myslím si, že už v současnosti je dost wb v tento konkrétní čas a někdy se na nějaké dokonce i zapomene.
- A hráči by třeba chtěli stále chodit/začínat na wb, na kterém dosud strávili dost času a baví je to a zároveň by se chtěli účastnit i těch nových wb.
To je asi vše, co jsem chtěl napsat.

Re: 2. vlna worldbossů - návrh

#3
borko369 píše:
22 úno 2022 00:05
Tu ti da polka serveru proti lebo su slabkovia a ledva daju 1 wbcko ked ho stacknu 4 frakcie .. :D
Přesně tak, máš pravdu. Dávám proti, protože je to úplná hloupost?
Na E2 to fungovalo v pohodě, a to tam těch wb bylo víc, nevidim důvod to měnit.
Frakce by si měla vybrat prioritní wb na které bude chodit. Určitě není dobrý nápad to dělit na více časů, s tím aby jedna frakce stíhala všechna wb.

Ještě menší dodatek, alespoň zůstanou "low tier wb" pro nové hráče, nebo pro frakce které nedominují.

Re: 2. vlna worldbossů - návrh

#4
Pavlitko píše:
22 úno 2022 09:36
borko369 píše:
22 úno 2022 00:05
Tu ti da polka serveru proti lebo su slabkovia a ledva daju 1 wbcko ked ho stacknu 4 frakcie .. :D
Přesně tak, máš pravdu. Dávám proti, protože je to úplná hloupost?
Na E2 to fungovalo v pohodě, a to tam těch wb bylo víc, nevidim důvod to měnit.
Frakce by si měla vybrat prioritní wb na které bude chodit. Určitě není dobrý nápad to dělit na více časů, s tím aby jedna frakce stíhala všechna wb.

Ještě menší dodatek, alespoň zůstanou "low tier wb" pro nové hráče, nebo pro frakce které nedominují.
Frakce by nestíhala všechny wb, staří wb by zůstali tak jak jsou a týkalo by se to těch nových, což bude podle mě v tomto updatu tak 1, když se to hlásí jako megaupdate Auren. A na serveru se téměř nenachází hráči nebo frakce, které by doslova neměli šanci a když nachází, tak v minimum. Noví hráči mají k dispozici Narxesse a Gora, teda když do té doby vydrží hrát. Pak se vylevelují a zlepší a mají šanci i na to "low tier wb". Každý den dopadnou wb jinak. Já beru event wb jako zábavu a chodit na free wb mě teda moc nebaví, nevím jak vás. Změna je něco nového a hráči , kteří tu hrají dlouho určitě chtějí něco nového.

Re: 2. vlna worldbossů - návrh

#5
rilip píše:
22 úno 2022 11:13
Pavlitko píše:
22 úno 2022 09:36
borko369 píše:
22 úno 2022 00:05
Tu ti da polka serveru proti lebo su slabkovia a ledva daju 1 wbcko ked ho stacknu 4 frakcie .. :D
Přesně tak, máš pravdu. Dávám proti, protože je to úplná hloupost?
Na E2 to fungovalo v pohodě, a to tam těch wb bylo víc, nevidim důvod to měnit.
Frakce by si měla vybrat prioritní wb na které bude chodit. Určitě není dobrý nápad to dělit na více časů, s tím aby jedna frakce stíhala všechna wb.

Ještě menší dodatek, alespoň zůstanou "low tier wb" pro nové hráče, nebo pro frakce které nedominují.
Frakce by nestíhala všechny wb, staří wb by zůstali tak jak jsou a týkalo by se to těch nových, což bude podle mě v tomto updatu tak 1, když se to hlásí jako megaupdate Auren. A na serveru se téměř nenachází hráči nebo frakce, které by doslova neměli šanci a když nachází, tak v minimum. Noví hráči mají k dispozici Narxesse a Gora, teda když do té doby vydrží hrát. Pak se vylevelují a zlepší a mají šanci i na to "low tier wb". Každý den dopadnou wb jinak. Já beru event wb jako zábavu a chodit na free wb mě teda moc nebaví, nevím jak vás. Změna je něco nového a hráči , kteří tu hrají dlouho určitě chtějí něco nového.
Pořád jsem proti, nebudu na každém wb fightit proti převaze, už teď je to občas úlet. Hold nemůže mít jedna frakce vše (neříkám, že se to teď děje). Jak je to teď mi přijde přiměřené a nevidím tedy důvod to dávat na pozdější čas.

Jakmile se přidají další WB je třeba změnit priority a na nějaké wb se vykašlat :?:

Nechci být nějakým způsobem ofenzivní vůči vaší frakci, ale asi se toho úplně nevyhnu. Přijde mi že tenhle návrh by pomohl jen vaší straně si ohlídat všechna wb, co si budem nejste úplně nejmenší frakce.
Pokud tě nebaví free wb, můžeš jít na jiné, kde se o to dennodenně fightí. Já jsem třeba rád, že sem tam topuju free wb, protože mě opravdu nebaví každý den vyhazet několik dvojbeden potek, abych se vůbec vyrovnal převaze. Sorry, ale prostě mi tenhle návrh přijde strašně od věci.

Re: 2. vlna worldbossů - návrh

#6
Tohle je úplná blbost cim vic wb tim vic se ta frakce musí rozdělit a kdyz je frakce o 20 clenech a frakce o 10 tak to vypada tak ze ta frakce o 10 clenech bude fightit na kazdem wb a ti z 20 budou mit neco free kdyz se prida dalsi wb ulehčí se to pro tu frakci co ma 10 clenu coz je dobře protoze budou mit na 1 wb o par lidi min ale kdyz se to wb bude spawnovat pozdeji tak se vlastne nic nezmění jen to ze frakce o 20 clenech bude mit o wb navíc dobrý příklad je třeba nekro ktery se spawnuje az po smrti erla toho vetsinou vyhrává frakce s vice lidma (pokud erl nezemrel rychle a nekro byl ze zacatku free to ma potom frakce s mine lidma sanci)

Re: 2. vlna worldbossů - návrh

#7
Návrh zaujímavý ale tiež si myslím že nie úplne praktický (dôvody už sú uvedené vyššie). Na E2 to fungovalo tiež tak ako teraz, pravidelný spawn všetkých WB naraz, čo by tak malo aj podľa mňa ostať. Je to dobré už len kvôli taktizovaní a bude to len lepšie keď bude tých WB viac, aby sa takzvane každému niečo ušlo, čo už býva v asi aj v podstate teraz ale neni to boh vie čo. Ono chápem, že ak sa hráč alebo frakcia rozhodne ísť tie slabšie WB, na nové potom nestíhajú, preto sa vždy musí frakcia rozhodnúť správne, a vždy je tu aj nový deň, raz môže ísť na také WB, druhý deň na také atď. Je pravda, že na niektoré WB sa môžno aj zabudne, pretože každý ráta s tým, že ho niekto už zabil a nebude spawnuté, pretože zomierajú vždy ako prvé, lebo ich frakcie väčšinou vždy idú hneď zo začiatku. Toto sa ale bude stávať ešte viac v budúcnu, pretože bude na výber viac WB a niektoré sa už nebudú oplácať chodiť ako prvé, takže sa na ne "zabudne".

Re: 2. vlna worldbossů - návrh

#9
Robbob píše:
22 úno 2022 13:49
Tohle je úplná blbost cim vic wb tim vic se ta frakce musí rozdělit a kdyz je frakce o 20 clenech a frakce o 10 tak to vypada tak ze ta frakce o 10 clenech bude fightit na kazdem wb a ti z 20 budou mit neco free kdyz se prida dalsi wb ulehčí se to pro tu frakci co ma 10 clenu coz je dobře protoze budou mit na 1 wb o par lidi min ale kdyz se to wb bude spawnovat pozdeji tak se vlastne nic nezmění jen to ze frakce o 20 clenech bude mit o wb navíc dobrý příklad je třeba nekro ktery se spawnuje az po smrti erla toho vetsinou vyhrává frakce s vice lidma (pokud erl nezemrel rychle a nekro byl ze zacatku free to ma potom frakce s mine lidma sanci)
No, kdyby se v těch 19.45 spawnovali právě třeba 2 a víc wb v budoucnu, tak se musí rozdělit i ta více početná frakce na ty všechny wb (teda jestli budou chtít jít obě, kdyby ne, tak nějaké mají free a na tom dalším bude celá frakce). A nezapomínej, že některé wb do toho času 19.45 nestihneš zabít. takže tam musí stále někdo zůstat. Takže ne, není to blbost, jak říkáš.

Re: 2. vlna worldbossů - návrh

#10
Pavlitko píše:
22 úno 2022 11:51
rilip píše:
22 úno 2022 11:13
Pavlitko píše:
22 úno 2022 09:36


Přesně tak, máš pravdu. Dávám proti, protože je to úplná hloupost?
Na E2 to fungovalo v pohodě, a to tam těch wb bylo víc, nevidim důvod to měnit.
Frakce by si měla vybrat prioritní wb na které bude chodit. Určitě není dobrý nápad to dělit na více časů, s tím aby jedna frakce stíhala všechna wb.

Ještě menší dodatek, alespoň zůstanou "low tier wb" pro nové hráče, nebo pro frakce které nedominují.
Frakce by nestíhala všechny wb, staří wb by zůstali tak jak jsou a týkalo by se to těch nových, což bude podle mě v tomto updatu tak 1, když se to hlásí jako megaupdate Auren. A na serveru se téměř nenachází hráči nebo frakce, které by doslova neměli šanci a když nachází, tak v minimum. Noví hráči mají k dispozici Narxesse a Gora, teda když do té doby vydrží hrát. Pak se vylevelují a zlepší a mají šanci i na to "low tier wb". Každý den dopadnou wb jinak. Já beru event wb jako zábavu a chodit na free wb mě teda moc nebaví, nevím jak vás. Změna je něco nového a hráči , kteří tu hrají dlouho určitě chtějí něco nového.
Pořád jsem proti, nebudu na každém wb fightit proti převaze, už teď je to občas úlet. Hold nemůže mít jedna frakce vše (neříkám, že se to teď děje). Jak je to teď mi přijde přiměřené a nevidím tedy důvod to dávat na pozdější čas.

Jakmile se přidají další WB je třeba změnit priority a na nějaké wb se vykašlat :?:

Nechci být nějakým způsobem ofenzivní vůči vaší frakci, ale asi se toho úplně nevyhnu. Přijde mi že tenhle návrh by pomohl jen vaší straně si ohlídat všechna wb, co si budem nejste úplně nejmenší frakce.
Pokud tě nebaví free wb, můžeš jít na jiné, kde se o to dennodenně fightí. Já jsem třeba rád, že sem tam topuju free wb, protože mě opravdu nebaví každý den vyhazet několik dvojbeden potek, abych se vůbec vyrovnal převaze. Sorry, ale prostě mi tenhle návrh přijde strašně od věci.
Záměr tohoto návrhu není ani nebylo přilepšit nějaké frakci, je to prostě pokus o nějaké obohacení eventu a bojů a přidání něčeho nového.

Právě to jak jsem již psal, kdyby bylo víc wb v tento čas, tak si to ani dost početná frakce jako my, jak říkáte, nemůžeme dovolit jít na vše nebo aspoň ve velkém počtu, a taky ještě u toho zůstat na delších wb jako Nekro, Arcticus a může být i dost dlouhý ignis, když dá % a nebo se healuje.
Takže za mě problém z části vyřešen.
cron