Alchemy & Mining

#1
Zdar,
keďže sú u bojových skillov a rybárčenia bonusy nad level 100 tak ma mapadlo, že by sa mohla rozšíriť aj alchemka. Neviem od akého levelu by to presne bolo, ale mohlo by sa do /vareni napr. pridať insta varenie healok tak ako sa varia special potky (healky napr. od lvl 120), aby sa to nemuselo variť ručne, samozrejme k surovinám pridať aj nejaký jantar/vzácny jantar keďže by to šetrilo čas. Nemuseli by byť len healky ale aj iné potky alebo by sa len pridali nové special potky, mohli by to byť aj súčasné len by mali dlhšie trvanie effectov.

U miningu ma napadlo že od levelu 100 by sa k buffu kde je momentálne haste II pridal speed I ktorý by sa začal odznova stupňovať (napr. od 1 sekundy na levelu 100 do 60 sekúnd lvl200).

To by bolo tak všetko, diky za prečítanie.

- GonkManSVK

Re: Alchemy & Mining

#2
Pri alchemii by som porozmýšľal skôr o nových potionoch, ktoré by nielen boli vhodné do PvP ale aj do PvE a taženia. Napríklad haste potion alebo nieco takéto, možno sa trošku inšpirovať Hypixel skyblockom, inak fajn nápad PRO

Re: Alchemy & Mining

#3
Neviem od akého levelu by to presne bolo, ale mohlo by sa do /vareni napr. pridať insta varenie healok tak ako sa varia special potky (healky napr. od lvl 120), aby sa to nemuselo variť ručne, samozrejme k surovinám pridať aj nejaký jantar/vzácny jantar keďže by to šetrilo čas
O tom jsem taky přemýšlel a nemyslím si že by to bylo nějak špatné, bylo by fajn dát, ale dost vysoký level. PRO

Re: Alchemy & Mining

#4
u miningu bych ještě počkal, stále tam není přidaný skill lovec magie.

U alchymie bych možnost ./vareni bral velmi rád i pro healky a pod. a případně víc lektvarů které by pomáhaly nebo škodili (nausea, haste) případně nějaký úplně nový
cron