Nepřekonatelné questy

#1
Zdravím,
Já vím moc se teď na Epesu nezdržuju pro nedostatek času bohužel, ale co mě mimo jiné odrazuje, je jistě moje neschopnost překonat úkoly, které podminují vstup do nové lokace. Ano skákání to je kámen mého úrazu, říkal jsem si jestli by nestálo za to, přidat do takových questů, které jsou potřebné k postupu do nové lokace, nějakou alternativu pro tak neschopné skokany jako jsem třeba já 😊. Nevím třeba si koupit postup za pp nebo herní měnu, ale rozhodně vím, že pro mě je další postup nemožný, zkoušel jsem to už mnohokrát a nedám to, bohužel, tak zvažte jestli by v takových případech, kdy quest (např.indianský běh na tom jsem ztroskotal 😊) podminuje přístup do nové lokace, nestálo za to, dát nějakou alternativu děkuji.

Re: Nepřekonatelné questy

#2
Indiánský běh dělal problém více lidem a je škoda že tam není žádná možnost jak to obejít, klidně by to A-T mohl zvážit aby se to změnilo. Stejně moc nových hráčů už není tak by byla škoda těm stávajícím co tam hrají znemožnit objevovat nové lokace kvůli takové banalitě jako je parkour. Ačkoliv to asi nemá smysl já bych byl pro změnu.

Re: Nepřekonatelné questy

#3
U běžných questů a pod. bych byl proti ale tady je problém ten že quest je opravdu těžký pro velkou část hráčů, quest je přístupnej od hodně malého lvlu a prostě většina hráčů s tak malým levlem prostě nezvládne ten quest a poslední a nejdůležitější, tenhle quest odemyká přístup do hodně velké lokace, celého města a celé město odemyká hromadu nových mechanik které ale hráči kteří neumí parkour prostě neuvidí a nezažijí, pokud navíc další důležité questy povedou do aurenu tak hráči nebudou moct pokračovat a z aurenu se stane novej Sigrid, v tomhle případě si myslím že by stálo za to přidat do shopu možnost dokončit tento 1 quest za pp (bez odměny) a jen pro přístup do aurenu a dalších questů.
v případě questu na unuluka jsem proti, unuluk neodemyká víc questů a není tak důležité mít ten quest splněný.

Re: Nepřekonatelné questy

#4
Iamlegend3000 píše: Indiánský běh dělal problém více lidem a je škoda že tam není žádná možnost jak to obejít, klidně by to A-T mohl zvážit aby se to změnilo. Stejně moc nových hráčů už není tak by byla škoda těm stávajícím co tam hrají znemožnit objevovat nové lokace kvůli takové banalitě jako je parkour. Ačkoliv to asi nemá smysl já bych byl pro změnu.

+1

Re: Nepřekonatelné questy

#6
Osobně souhlasím, že by se parkour měl objevovat spíše v questech, které nejsou nutnou podmínkou pro pokračování budoucího děje. Na ně bychom se teoreticky mohli podívat a ještě trochu "zlehčit" ač tu obtížnost se už tak snažíme nastavovat nízko. Jaké všechny questy tedy myslíte, že by stáli za změnu?
cron