Přidání itemů do quest shopu

#1
Po dlouhé době mě napadl malý návrh, který by prospěl mnoha hráčům, podle toho jak jsou pilní. Koukal jsem se do obchodu na /quest body a viděl jsem jen 2 atraktivní věci.
1) Talisman štěstí na hodinu za 50 bodů
2) WB klíč za 99 bodů.
Zatímco obě tyto věci jsou dobré, talisman štěstí jako takový slouží ke zrychlení farmení či šanci na lepší dropy. Z mé zkušenosti se 50 bodů nafarmí jednodušeji než 30 bodů ze solowb. Pokud by tedy hráč chtěl talisman využívat i na farmení solowb, musel by k tomu aktivně dělat questy a to v čase, který by alternativně mohl věnovat farmení. To mi přijde trošku nepraktické.
Wb klíč je rozhodně dobrý drop, jediný problém je že solo se dá použít jen ve 4 hodiny ráno pokud je prázdný server. Musí se domluvit skupinka hráčů aby bylo bezpečné wb klíč otevřít v době kdy je na serveru rušno. Tím pádem tento předmět pomáhá pouze reskám s více obyvateli.

Co navrhuju je, aby se do shopu přidala mazlíčkovská mince

Tento předmět jde těžko získávat, pouze z solo bossů či z polo wb. Padá i z WB ale pouze pokud se vám podaří získat top dmg, což je možné jen pro ty které si vybere komunita jiných lidí. Sice můžete namítnout že mince jde farmit z quest shopu právě wb klíčema, ale to nevyřeší problém solo hráčů, kteří nemůžou uplně jednoduše sami skolit WB a získat všechen loot, aby ten klíč využili.

Pokud by ovšem byla v /quest shopu mazlíčkovská mince, tak by to nijak neovlivnilo balanc síly současně nejbohatších hráčů, neboť všichni už jistě mají 5 mazlíčků, a zároveň dalo by to dalo pomocnou ruku a motivaci dělat questy těm, kteří všechny mince nemají.

Pokud si říkáte proč navrhuji mince, a ne lekce. Tak to z toho důvodu že lekce padají skoro častěji z miningu než mince, zatímco jich je potřeba pouze 10 na maximální vylepšení mazlíčka, v porovnání ku 25 mincím, je to málo. A vzhledem k tomu že jde skladovat jen 5 lekcí, tak jich mnoho propadne než hráč nafarmí 25 mincí.

Proto navrhuji aby se do /quest shopu dala mince za 70 bodů. (cena je mezi talismanem a wb klíčem z toho důvodu, že rozhodně to není cennější než wb klíč, ale je to jinak nezískatelný předmět tak bych řekl že by to mohlo stát více než talisman.) Pokud si myslíte že by to mělo mít jinou cenu či že by v obchodu měli být i lekce, prosím napište to.

Pěkné čtení a GL s grindem.
cron