Tabulky, playerinfo [Epes III]

#1
Zdravím, na instagramu Epesu jsem si všiml, že jako ukazatel levelu používají up-bar (Ukazatel života draků v singlu) a s prominutím, je to ohavnost .D
\nMyslímj že tato tabulka má mnohem lepší potenciál - Jako ukazatel nějaké akce a jako stopky - Bude ubírat ten bar po dobu nějaké akce. atd. (Těžko se říká když Epes III není uvolněn pro hráče)
\nJako lepší, efektivnější řešení navrhuji side-bar (Takový který jsme mohli vidět třeba u bouří atd.)
\n- Možnost zapnutí/vypnutí (Lepší pro záběry)
\n- Více informací
\n- Rozhodně hezčí
\n- Efektivní
\n
\n* Zkusím si jeden plugin stáhnout a uploadnout sem příklad jak by to mohlo vypadat *
\n(viz EpesMC instagram kde to je zobrazené (myslím i ve screenech))

Re: Tabulky, playerinfo [Epes III]

#6
Hoši, já jsem asi už moc starej, ale ten sidebar je podle me totalni odpad a blbe se to dela prehledny. Podle me je rozhodne 1000x lepsi upperbar nez ten sidebar. A jinak Vectore trochu se ti to odporuje ne? Si pro sidebat a jako duvod napises ze na ten upperbar muzeme vyuzit hp WB ale ze jsou 3max (coz neni pravda jelikoz vcera jsem videl 4). Ty potkas ve svete misto kde je 3 a vice WB? Nepotkas tudiz nechapu tento argument proti tomu aby to nebylo nahore.

Re: Tabulky, playerinfo [Epes III]

#7
Vector_SVK píše:
20 pro 2017 07:56
\nNad tymto som uz rozmyslal a suhlasim, lepsi by bol sidebar. Kedze je v novych verziach mozne menit farbu bosshp a dokonca mozu byt az tri pod sebou, navrhujem vyuzit ho ako ukazovatel hp vacsich bossov (na to je aj povodne urceny) napr. worldbossov.\n
\n\nTo dost souhlasím, myslím že by dost epicky vypadalo kdyby se ukazovali hp bosse na up-bar (I s těmi třemi řádky) na hp bosse. :)

Re: Tabulky, playerinfo [Epes III]

#8
SkullThroneCZ píše:
20 pro 2017 14:15
\nHoši, já jsem asi už moc starej, ale ten sidebar je podle me totalni odpad a blbe se to dela prehledny. Podle me je rozhodne 1000x lepsi upperbar nez ten sidebar. A jinak Vectore trochu se ti to odporuje ne? Si pro sidebat a jako duvod napises ze na ten upperbar muzeme vyuzit hp WB ale ze jsou 3max (coz neni pravda jelikoz vcera jsem videl 4). Ty potkas ve svete misto kde je 3 a vice WB? Nepotkas tudiz nechapu tento argument proti tomu aby to nebylo nahore.\n
\n\nAk som pochopil spravne, tak chces dat hore aj lvl progress aj boss hp.
\nToto je podla mna blbost, bude sa to neskutocne miesat. A nemusia tam byt len WB, myslel som kazdeho vacsieho bossa (mohol by tam byt kludne aj kazdy, akurat ich je niekedy po kope aj 20). Za vacsieho bossa mozeme povazovat hlavnejsich bossov v dungeonoch a aj questovych bossov...