Vylepšní Lootování

#1
Dobrý den, napadlo mě že by bylo dobré kdybyste lootovací system nastavily tak aby, ten kdo ho hitne jako první dostane loot.
\nMohlo by to tak fungovat i u Questech npř. když někdo hitne Questového moba jako první dostane ho on a ne jako teď že tam někdo přiběhne a vyžere to
\nTakhle je to nastavené u mnoha her například Word Of Warcraft atd...

Re: Vylepšní Lootování

#6
Praveze takto je to spravodlive, kto najviac bojuje ten ma pravo na loot.
\nZakon dzungle je uplna blbost, vyzieranie je strasne a kazi celu hru, bossovia nie su o boji ale o vyzerstve
\nA pravidlo prveho hitu by bolo dobre, je tu vsak vyssie zmieneny problem. Ak by sa to dalo nastavit tak, ze ak hrac s prvym hitom chvilu neutoci tak moze loot dostat niekto iny bolo by to najlepsie.

Re: Vylepšní Lootování

#7
Souhlasím, kdo dal největší dmg zaslouží si loot, na Wynnu to třeba takhle funguje, navíc pokud někdo vyžere tak se XP rozdělí mezi ty dva hráče.
\n- Co jsem četl brzo bude i pro toho s největším dmg i zachování XP což je dobře ale pozor, dal bych nějaký limiter třeba pokud hráč dvě minuty nehituje tak se práva ztrácí a dávají se druhému nejvíc dmg boyovi....
\n- Jinak negjo, ostatně tohle vzniklo kvůli tobě takže bylo víc worth it vyžírat pasivně než aktivně, v tom dungu si prakticky nikdo nevyžírá a upevňuje to komunitu už v základu, ale pro vyrovnání sil musí tu být někdo ten bad-guy :D

Re: Vylepšní Lootování

#8
dám sem příklad ted nvm jak to shrnout
\npř:hráč si přivolá monstrum, ale nechá hráče cizího, aby to monstrum zabil tak by ta kořist XD mohla být dána to mu hráči to ji zabil
\nale jak tak koukám ten dmg je nejlepší způsob :)

Re: Vylepšní Lootování

#9
negjo píše:
30 pro 2017 23:12
\nTaky souhlasím s walrockem, jenže problém Je, že na e3 už to nefunguje a drop dostává ten, kdo dá nejvíc dmg, což mi teda přijde jako pěkná blbost a dal bych to normálně jako to bylo na e2\n
\nNo, kdybys místo čekání na výžer se pokusil zabít sám nějakého bosse třeba by ti něco padlo a neměl pak takovej problem ;)
\nJinak se systémem jaký je ted souhlasím. Akorat by to chtělo i ten kdo da větší dmg by měl dostat i bosse do Q :D

Re: Vylepšní Lootování

#10
Plejmen píše:
31 pro 2017 02:22
\n
negjo píše:
30 pro 2017 23:12
\nTaky souhlasím s walrockem, jenže problém Je, že na e3 už to nefunguje a drop dostává ten, kdo dá nejvíc dmg, což mi teda přijde jako pěkná blbost a dal bych to normálně jako to bylo na e2\n
\nNo, kdybys místo čekání na výžer se pokusil zabít sám nějakého bosse třeba by ti něco padlo a neměl pak takovej problem ;)
\nJinak se systémem jaký je ted souhlasím. Akorat by to chtělo i ten kdo da větší dmg by měl dostat i bosse do Q :D\n
\n\nNeboj, já těch bossů zabil víc než dost a docela dost mi jich i vyžrali, ale přeci když tam je někdo komu ho můžu vyžrat, tak mu to prostě zkusím vyžrat..
cron