Příběh

#1
Myslím si že nejsem jediný,kterého štve že ty jsi ten vyvolený ty zachráníš svět.Proč si nemůžeme na epesu 3 vybrat jestli chceme pomáhat dobrým bohům azachránit svět nebo být Aorovým služebníkem a svět prývě ničit.Myslím že by to upevnilo frakčního ducha a více by to donutilo hráče věnovat se RPg a ne bavit se v Chatu kolik killů jsi dal v Overwatchi.Toď je můj návrh.

Re: Příběh

#2
MichalBal05 píše:
31 pro 2017 13:43
\nMyslím si že nejsem jediný,kterého štve že ty jsi ten vyvolený ty zachráníš svět.Proč si nemůžeme na epesu 3 vybrat jestli chceme pomáhat dobrým bohům azachránit svět nebo být Aorovým služebníkem a svět prývě ničit.Myslím že by to upevnilo frakčního ducha a více by to donutilo hráče věnovat se RPg a ne bavit se v Chatu kolik killů jsi dal v Overwatchi.Toď je můj návrh.\n
\n\nNo, je pravdou že jsem ještě na serveru nebyla, ale pokud vím, příběh ještě není dodělaný, ne?
\nKdo ví, třeba pak budeš mít podobnou "možnost výběru" jako na Epesu 2 (Lothar / Lorkan) .
\nA jen taková vsuvka, nemyslím si že tohle nějak změní to, o čem se bude bavit v chatu :D

Re: Příběh

#7
Na serveru se nachází teprve část hlavního úkolu s příhodným názvem "ÚVOD". Bohužel nám optimalizace neumožňuje prozatím implementovat další prvky do hry, ale dle mého názoru je celá škála možností, jakými se může příběh odvíjet. Jak to nakonec dopadne ale nevím ani já.
\nMichale, téma chatu je opravdu proměnlivá záležitost, zvláště pokud se ve hře vyskytují jistí "trollo-yolo..." whatever... lidi.