2v1

#1
Takze toto budu 2 navrhy v 1.
\n
\n1. navrh zni : Zvysit limit hracu ve frakci.
\n Nyni je ve frakci maximalni pocet clenu 10 a to je velice malo s nasi frakci mame uz plno a mame jeste plno hracu se kteryma se zname a chteli bychom je pozvat.
\nProto bych navrhoval zvysit maximalni pocet hracu ve frakci na 20.
\n
\n2. navrh : Zavedeni PvP v 2. dungeonu.
\n V 1. dungeonu bych pvp nedaval byl to dejme temu zacatecnicky dungeon ale ten 2. uz zacatecnicky neni a uvital bych v nem pvp.Myslim ze by to nicemu nemelo vadit uz to neni zacatecnicky a hraci by se o to meli trochu pobit a snazit se.
\n
\nTot vse :)

Re: 2v1

#4
DesTrixPlayer píše:\n2. Proti, jednou tam nebylo tak ať tam není nikdy, to by se vám líbilo si vám tam krásně naexpit bez PvPčka a potom ostatním škodit, to určitě. :)\n
\n\nTo mi teda laskavě řekni kdo se tam tak krááásně naexpil.. Zatím se tam naexpil jedinej kaemon, a proto by to byl ideální čas, dokdu se tam nenaexpilo víc lidí a nikdo nemá top výbavu.

Re: 2v1

#5
Bohužel, lidi expí rychleji a rychleji, každým dnem příjde víc lidí a než se tento návrh dostane do řízení už tam může být klidně i 15 lidí. Top věci třeba nikdo nemá, ale to neznamená že nemůže (hlavně ti co tam ztrávili více času) ostatně minimálně je to nefér vůči ostatním. A kaemon není jediný vím o dalších pěti lidech co tam expí včetně mne.

Re: 2v1

#6
Nikdo nemá top výbavu ? A navíc jste tam už nadropovali X legendárek ....
\njinak..... 1. Nerozhodnuto, jako.... chtělo by to mít ve frakci méně členů, aby bylo více frakcí a obecně aby to bylo zajímavé, ne aby byla jedna dominantní a druhá sekundární F a pak už jen trash.¨
\n
\n2. No hoši, to nevim jak by se vám tam to PvP líbilo... vemte si to takhle
\n
\n1. Dungeon.... negjo i wings tam někdy pobíhaj a jen si hledají KS, kdyby tam bylo PvP, tak dostanete gang jakmile tam vkročíte a nic nevyžerete.
\n2. Dungeon.... ten by byl za chvíli to samý ;)
\n
\nZatím PROTI, aby každý mohl získat stejnou výbavu + návrh, aby dostal XP a loot ten, který to vícekrát hitl a když to nikdo nehitne cca 5s tak se bossovi obnoví HP

Re: 2v1

#8
Eskarone aj kdyby bylo vic frakci tak by stejne byli spojene 2 misto jedne takze tohle je taknejak jedno a ulehci to nejake kraviny.
\nA eskarone my by sme nedostali gang bych tam nalitl s prot 5 setem a bych chtel videt kdo dostane ale to je vec jina.
\nA eskarone rekni mi k cemu se ty veci dropuju ? Jedine misto kde je pvp je chimera kam nikdo nechodi tak by se ty veci aspon dali zuzitkovat nejak ne ze se na ne mozes divat a rikat si jo hele mem mega veci ale nanic protoze do pvp stejne nejdu pouzit kdyz nikde neni.

Re: 2v1

#9
Jasně, chápu tě taky chci PvP ale rozhodně nechci v prvních dvou dungech a když se server rozjíždí, v dalších může být to jasně why not ale zase se musí brát v potaz počet dungeonů atd atd, myslím si, že jich bude rozhodně víc jak na II...

Re: 2v1

#10
1. Pro - já nějak nechápu proč jsou lidi proti a budu tu omývat to co se omývá pořád Epes je RPG server viděli jste v nějaké hře klany, frakce, guildy po 10 lidích? :D pochybuji já osobně bych viděl jako hezkej maximální počet jako 30 + lidí
\n
\n2. K tomu se nemůžu vyjadřovat ještě jsem nehrál tak dlouho abych zjistil jak se věci mají, ostatně to budu až server pojede bez problémů :)