Re: 2v1

#15
1. - ja s tým nesúhlasím. Podľa mňa by sa malo nechať 10 miest. Ako neviem či admini chcú aby bol server tvorený 3 frakciami a myslím si že keď vás tam je iba 10 tak aspoň rozvíjate tam tu vašu komunitu vyvolených vo vačšom. Nikto nechce aby vznikla frakcia v ktorej bude 20 najlepších hráčov na servery keďže vačšina ľudí tam chce ísť podľa mňa iba preto lebo sa chcú troška povtierať tým elitám ktoré majú úroveň 12 hneď na druhý deň vo vydaní Epesu 3 :D .
\n
\nMy Opinion

Re: 2v1

#16
Rabaji ale to sú nasi kámoši a ne typci co chcu jít jen pro moc nebo tak a těch 10 míst je velice a velice málo sám to poznáš možná a na E2 bylo málo lidí a frakcí hodně takže si nemyslím že to bude problém když tady je lidí víc než dost

Re: 2v1

#17
I kdyby na serveru hrálo 100 lidí, a frakce by byli po 20, tak máte 1 TOP frakci s 20 členy, 2. sekundární, bojující s 1. cca.... 15-20 členů....
\n3-6. s +- 8 členy, bojující mezi sebou a nestarajících se o ty lepší
\n+ X jiných s maximálně pěti členy....
\n
\nKdyž zůstane systém s 10. lidmi.... ;) Tak se trošku ukážou karty a už to nebude TOP 1 a TOP 2, protože tam nebude takový rozdíl mezi těmito prvními.... budou tam trošku boje, neshody a obecně to bude takové zajímavější, prostě živé frakce a pokud bude zajímavá Chiméra, tak i ta :D
\n
\nA odpovíte mi na minulý příspěvek ?

Re: 2v1

#18
eskarone akorat proste nesneses to ze khazad prosne nema na to aby mel vic lidi ve f protoze vas nikdo nema rad...my mozeme byt jakoby 2 sloucene frakce co maji povolene claimy v chimere nebo tak nak jak to psal plejmen ze to de secko nastavit akorat to ulehci bordel a mohli by sme se bavit mezi sebu a podobne :)
\nchtel bych videt kdyz by ted vas khazad nabral 10 clenu a potreboval dalsi misto co bys psal jak ale ivme 10lidi nemate aneni to potreba tak je mi jasne proc si proti

Re: 2v1

#19
Jééžiš boha to je dumbie, proč se cpeš Khazad? Zase se klidni se svým egem už to začíná být otravné. Náhodou když to vezmeš kolem tak to dává smysl, čím menší frakce tím více dynamičtější můžou být frakce. Ale chápu že chci mít ve frakci dost lidí kámoše a tak ale takhle to může být zajímavé. Zatím je dle mne zbytečné o tom polemizovat cuz zatím se to tu rozjíždí avšak pokud by byl problém těch deset lidí tak dám PRO, zatím měním na nerozhodnuto.
\n
\n(Ale ja jsem dal khazad jako priklaaad bohaa okurkaa confirmed