[✖] Řazení přihlašujících se hráčů do fronty

#1
Maximálně dostupný? Pro hromadu lidí dostupný není, už jenom kvůli tomu že VIP hráči (a že jich není málo) mají vyhrazených X slotů jenom pro sebe a nám free to play hráčům nezbývá nic jiného než čekat na restart... Doufám že se to co nejdřív vyřeší, třeba řazením přihlašujících se hráčů do fronty, tak by se postupně dostalo na každého. Chápu že máte hromadu práce s jinými věcmi, ale takhle jsou nonVIP hráči oproti VIP hráčům výrazně znevýhodněni (nemůžeme hrát!).\nDěkuji za odezvu

Re: Řazení přihlašujících se hráčů do fronty

#5
já se domívám, že by to nepřineslo úplně ten očekávaný výsledek. Hráč si to klikne a bude teda čekat ve frontě(pokud by se technicky podařilo) samozrejme mezitim.zapne něco jinýho a když zrovna dojde na řadu nemusí se stihnout lognout => time out
\nVím, že počet slotů je teď omezen appusta z vás si chce ještě zahrát. Verime vsak, ze sw nam to podari vyresit. Viz sekce informace od AT.

Re: Řazení přihlašujících se hráčů do fronty

#7
Jako není to moc dobré dá se di fronty cca 30 hráčů a i tak si nezahraješ.. a teď to docela dávám vždy když se uvolní misto (59/60) tak se tam dostanu já problém nemám trvá to tak max. 5minut.. musíš být hold rychlej.. :) za mě PROTI!

Re: Řazení přihlašujících se hráčů do fronty

#9
Pavlitko píše:
06 led 2018 10:46
\nJako není to moc dobré dá se di fronty cca 30 hráčů a i tak si nezahraješ.. a teď to docela dávám vždy když se uvolní misto (59/60) tak se tam dostanu já problém nemám trvá to tak max. 5minut.. musíš být hold rychlej.. :) za mě PROTI!\n
\n\nVěř mi že někdy to je o dost delší než 5 minut.. :D když jsem ještě neměl aktivované VIP, tak když tam bylo třeba 64/60 tak tě přestává bavit až se 5 lidí odpojí aby ses mohl připojit a někdy je to prakticky nemožné..