Re: Craftenie trapped chestiek

#14
Vector_SVK píše:
07 led 2018 11:32
\nrozmyslaj prosim ta....
\ntripwire hook je zakazany craftit tak ako ho chces ziskat aby si ho vymenil?
\nNavrhujem aby obchodnik menil chest + nieco, alebo mozno aj nic za trap chest.\n
\n\n A ty se nauč číst prosim ta.. Já napsal že by se měnila obyč chestka za trapped chestku, tak kde jsi vyhrabal ten tripwire hook? V podstatě navrhuješ úplně to samý co Já, jen protože neumíš číst.

Re: Craftenie trapped chestiek

#15
negjo píše:
07 led 2018 12:54
\n
Vector_SVK píše:
07 led 2018 11:32
\nrozmyslaj prosim ta....
\ntripwire hook je zakazany craftit tak ako ho chces ziskat aby si ho vymenil?
\nNavrhujem aby obchodnik menil chest + nieco, alebo mozno aj nic za trap chest.\n
\n\n A ty se nauč číst prosim ta.. Já napsal že by se měnila obyč chestka za trapped chestku, tak kde jsi vyhrabal ten tripwire hook? V podstatě navrhuješ úplně to samý co Já, jen protože neumíš číst.\n
\nto bola reakcia na prispevok od michal04, pisal ze chest + tripwire hook = trap chest
\nmichal04 to uz ale stihol zmazat...

Re: Craftenie trapped chestiek

#16
Vector_SVK píše:
07 led 2018 21:22
\n
negjo píše:
07 led 2018 12:54
\n
Vector_SVK píše:
07 led 2018 11:32
\nrozmyslaj prosim ta....
\ntripwire hook je zakazany craftit tak ako ho chces ziskat aby si ho vymenil?
\nNavrhujem aby obchodnik menil chest + nieco, alebo mozno aj nic za trap chest.\n
\n\n A ty se nauč číst prosim ta.. Já napsal že by se měnila obyč chestka za trapped chestku, tak kde jsi vyhrabal ten tripwire hook? V podstatě navrhuješ úplně to samý co Já, jen protože neumíš číst.\n
\nto bola reakcia na prispevok od michal04, pisal ze chest + tripwire hook = trap chest
\nmichal04 to uz ale stihol zmazat...\n
\n\nAha, tak to se omlouvám, já myslel že je to na mě.

Re: Craftenie trapped chestiek

#18
Podri píše:
08 led 2018 16:10
\nJá jsem psal epesovi udělejte vesničana a ten za 1 iron a 1 stick dá papírek něco jako součást trapped chestky a pak chestku a ten papirek vymeni za trapped chestku nejvíc ezz řešení\n
\n\nA nebylo by obyč chestka + iron = trapped víc ezz řešení ? :D