[✖] Resource Pack

#1
Casto sa v technickych problemoch stretavam s clankami o problemoch s RP a ja sam mam ties niekedy problem tohoto typu. Takze k veci navrhujem aby to cloveka nekicklo pre to ze nema povoleny serverovy RP, len aby mu to napisalo do chatu + download link najnovsej verzie. Dalsim bodom tohoto navrhu je ako som uz spomenul download RP zo stranky serveru s tym ze vzdy ked vyde nova verzia Epes vyda na stranke novy clanok s oznamenim (ze je novsia verzia) aby sa to dostalo k co najviac ludom ktory si RP stahuju manualne (nie v servery) kvoli pomalemu internetu alebo slabemu PC. M.\n\nBTW:\n\n
michal04 píše:
31 pro 2017 21:14
\n
michal04 píše:
29 pro 2017 22:10
\nMne to ties niekolko krat neslo, aby mi to fungovalo spravil som nasledovne:\n- dal som "upravit" server a "zdrojove baliky" som prepol na povolene\n- isiel som do nastaveni a vypol som si vsetky aktivovane "zdrojove baliky"\n- pripojil som sa, logol som sa\n- pockal som pokym sa nenacita RP (zacne sa nacitavat az po lognuti)\n #ChrisovaPoznamkaVolnyPreklad: nepreklikavajte pri tom medzi oknami lebo vam moze zamrznut hra a odpojit vas to\n- zapol som AC\n... a to je vsetko ... zatial ... :D\n
\n
michal04 píše:\nZaujmalo by ma ako sa mi vcera pri 62 hracoch podarilo pripojit na iba 20ty pokus a teras to skusam us skoro 2 hodiny, zacal som pri 43 hracoch a nic. Pre ludi so slabsim PC je pripojit sa tazke. Nemohli by ste iba dat na vyber ci chcu RP ... stiahnut z linku https://drive.google.com/open?id=1yoBlc ... 1S04GfbG01 alebo priamo v servery? Lebo teras ak aj ten link maju tak im je to na nic lebo ich to vykopne ak si RP zablokuju :(\n
\nNakoniec sa mi podarilo vytvorit metodu pri ktorej ma to pripoji vzdy aj ked ma to (niekedy) do 5 min odpoji (samozrejme vsetko vyssie co nebolo nizsie poprete plati).\n- S vypnutou wifi restartujem PC\n- Zapnem MC a Epes_3.bat (download link tu: https://drive.google.com/open?id=1uIRJR ... OkTnN0Pr2d ) Epes_3.bat vymaze zlozku serverovych RP v %appdata% aby sa instaloval (RP) vzdy nanovo (dôvod preco vid nizsie). Ked ho otvorite, otvori sa okno terminalu a bude od vas ziadat povolenie na vymazanie. Ak napisete "Y" (bez uvodzoviek) suhlasite s vymazanim ak napisete "N" (bez uvodzoviek) nesuhlasite (BTW je to systemovy subor windowsu ktory som naprogramoval pre tento konkretny ucel)\n- pripojim sa na server, lognem sa, a kym sa stahuje RP (a nezamrza mi PC) aktivujem AC a hned ako mi to napise ze mozem hrat tak ho vypnem (necakam tych 5 sekund ... pretoze ak by som otvoril AC pocas nacitania RP "časový limit vypršal" a ak ho neaktivujem rychlo po lognuti tiez ma to vykopne)\n- pockam kym sa RP nacita\n
michal04 píše:... a to je vsetko ... zatial ... :D
\n
\n\n
Vector_SVK píše:
07 led 2018 12:10
\n
Deamon píše:\nA pokud by někdo, kdo už má ten resource pack stáhlý, poskytl dotyčnému přímo ten soubor ze složky server-resource-pack a ten by spustil minecraft přímo už s tím staženým resource packem, tak by to nefungovalo?\n\n(Možná, že ne, je to jen nápad)\n
\n\nPokial viem, tak je to tak genialne nastavene ze sa to zakazdym stiahne znova. Aj mna to celkom stve pretoze naco kazde pripojenie stahovat 15 megovy resource pack?\nPravdepodobne je to tak pretoze ak by bola v RS nejaka zmena, tak aby si ju hned stiahol kazdy.\nDo RS sa vsak budu pridavat nove veci a tak aj narastie na velkosti. Ak bude mat okolo 50 mega tak pre ludi s pomalsim internetom to bude dost otravne...\nNebolo by mozne vypnut ho a dat ho na web aby si ho kazdy stiahol raz a mal ho vzdy ked ide na epes? Neboli by tu taketo problemy a ani kicky "timed out", pripajanie by bolo rychlejsie...\n