Re: Staré PvP

#111
Eskarone nemusel tam byt aby nevedel ze to nove pvp je trash...Neda se absolutne hrat proti mensi presile.Ten sweeping edge je jen do pve.A eskarone ve vezi aj kdyz je chumel hracu tak je to nepouzitelne celkove protoze normalni hraci vetsinu sprintuji a to se ten plosny dmg neaktivuje.....

Re: Staré PvP

#113
phiwings99 píše:
19 led 2018 20:35
Neda se absolutne hrat proti mensi presile.
Nedá? :D pokud si dobře pamatuju vás tam bylo něco okolo 9 lidí a nás tam bylo 5 a stejně jsme to ubránily.. takže mi to neříkej že tu jde o to kdo tu má větší počet hráčů ve frakci ;)

Re: Staré PvP

#116
Eskaron píše:
19 led 2018 19:13
Deamone, ty si nebyl na věži a neviděl ten chumel hráčů, který se tam velice často tvoří
No ok, nejsem pravidelný účastník, ale několikrát jsem tam byl.
Ale nechceš mi snad namluvit, že je možné pravidelně trefovat několik hráčů se speed II najednou, pokud se pohybují, že ne?
To by museli být ti soupeři úplně tupí, protože se v 99% útočí v přesile z několika stran, aby se ten jeden logicky nemohl bránit.

Re: Staré PvP

#117
Chci tim říci, že je dost situací (souboj knocků) kdy lze dost dobře zasáhnout víc nepřátel tim plošným útokem, sice většinou tak 2. 3 už je vzácnost, ale ty situace tam pořád jsou, netvrdim že tam jsou každou půl minutu, ale vyskytnou se...

Re: Staré PvP

#119
Zlepšení PVP systému se bude v budoucnu řešit na základě jistých testování, na jejichž základě se bude poté jednat. Mezi tím se momentální PVP bude rozšiřovat formou updatů (nový prvky) a bude se řešit současný obsah než se přejde na testování PVP uvedeného na začátku.

To je jen nějaké info pro vás :) Jinak jsem Epesovi navrhl staré PVP dát pouze do Chiméry. Příjde mi že ti co zde hlasují pro zachování momentálního systému jsou pro něj, protože jim nevadí (nemají důvod ho měnit), né že by jim vyloženě vadil. Takže si myslím že muj návrh dát staré PVP pouze do Chiméry (PVP svět) a ve zbytku světů ho nechat takové jaké je. Samozřejmě to chce i váš názor na tento můj návrh. Ale je podle mě trochu předběžné toto řešit, viz úvodní text tohoto příspěvku. Takže prosím nenaléhejte na okamžitou nebo brzkou změnu tohoto systému !
Naposledy upravil(a) Plejmen dne 23 led 2018 21:40, celkem upraveno 1 x.
cron