Dražby

#1
Ahoj, dříve jsem hrál na serveru, kde byl plugin dražby byl tam nějaký item a tam si mohl přidat cenu. Tak mě napadlo že by to mohlo být na E3 ano vím není to lehké aby to třeba nelagovalo apod apod ale co tak vidím v chatu tak tam někdy člověk draží, a právě proto by to mohlo být užitečné.
Je to jen návrh takže pište svoje názory díky.

Re: Dražby

#4
Jak by to mohlo vypadat
1. Nějaký hráč napíše /drazby (třeba).
2. Uvidí tam místa, jako v invu, kde budou různé věci které můžete dražit.
3. Najede na daný item a uvidí minimální cenu nastavenou vlastníkem třeba 8 K a pod tím napsané kdo přidal peníze a kolik třeba 8,1 K.
4. U toho by mohlo být napsaný za jak dlouho tato dražba skončí, když nikdo nepřidá item se vrací majiteli.





! Ten kdo přidá peníze na daný item, mu ty peníze nestrhne z účtu jen to ukazuje kolik za ten item je ochoten zaplatit, poté co dražba skončí a nikdo nepřidá už třeba víc a ty vyhraješ, tak se ti peníze odečtou z účtu a předmět se ti dá do invu, kdyby si měl plný inv tak se ti to dá třeba do invu až něco vyhodíš a budeš mít volno (nevím).
Díky ;)

Re: Dražby

#7
Pro, lepší než takový to [cena dohodou /msg!!!], ale strhaval bych peníze z účtu rovnou a v případě předběhnutí v ceně by se zase vrátili. Stejně tak jako item prodávajícího by se uložil do virtuálního invu aukce a po skončení datumu aukce by si hráč, který vyhrál mohl vyzvednout v tom virtuálním invu

Re: Dražby

#9
Podri píše:
05 bře 2018 16:38
Na jiných serverech se asi nejčastěji používá tohle ==> https://www.youtube.com/watch?v=AIk-8_8x2hc podle mě je to decentní plugin co trošku usnadní prodej / sehnání věcí
Áno, o Crazy Auctions vieme a reálne aj uvažujeme nad nimi.
Sám v tom vidím výhody:
- vhodné pre predaj vzácnejších vecí
- hráč si nemusí robiť chestshop ak chce predať jednu vec
- nespamuje sa chat
- je to prehľadné
- dá sa obmedziť počet predávaných položiek na hráča

Nevýhody:
- je potrebné to dôkladne otestovať
- možné problémy pri predaji RPG vecí ???
- možné bugovanie predmetov ???

Takže ak bude trošku viac času (ak ho bude mať najmä Epes...) tak sa do toho pustíme :-)
cron