Ahoj,
napadl mě návrh k věžím a jejich dobývání. Věž někdy nejde lehce dobýt a proto je víc horší to, že po dobytí se může celý proces opakovat do nekonečna.
O co jde, dle mne by měla mít frakce po dobytí věže minimálně hodinovou / půlhodinovou lockdown na věž aby se neopakoval proces toho že se bude bojovat nonstop. Navíc většinou hráči tam stojí k zabezpečení a omezuje to následně i více lidí. Chápu, možná to je jen kvůli domu že je jen jedna věž ale i přesto lockdown na věž mi příjde pro vítěze fér.
Předem očekávám proti od AnocraLSD a DarkGods, takže mě zajímá váš důvod který se neopírá o třeba zkušenosti bojovníka.
- Základní
- - Informace od AT
- Ingame
- - Obecné
- - Frakce
- - - Frakční popelnice
- - Stavby
- - Obchod
- - Soutěže
- - Videa
- - Návrhy
- - Optimalizace krajiny & RepairBad Team
- - - RepairBad Team [RB Team]
- - - - O RepairBad Teamu
- - - - Přihlášky do RepairBad Teamu
- - Nábory
- - - Nábor 06/2018[Closed]
- Problémy
- - Bany & Jaily
- - Soudní síň
- - Žádost o unban
- - Technické problémy
- Různé
- - Pokec