Věž

#1
Ahoj,
napadl mě návrh k věžím a jejich dobývání. Věž někdy nejde lehce dobýt a proto je víc horší to, že po dobytí se může celý proces opakovat do nekonečna.
O co jde, dle mne by měla mít frakce po dobytí věže minimálně hodinovou / půlhodinovou lockdown na věž aby se neopakoval proces toho že se bude bojovat nonstop. Navíc většinou hráči tam stojí k zabezpečení a omezuje to následně i více lidí. Chápu, možná to je jen kvůli domu že je jen jedna věž ale i přesto lockdown na věž mi příjde pro vítěze fér.
Předem očekávám proti od AnocraLSD a DarkGods, takže mě zajímá váš důvod který se neopírá o třeba zkušenosti bojovníka.