Návrh: Menší doba věží

#1
Zdravím všechny Epesáky, mám takový malý návrh ohledně pevností.
Navrhuji, aby pevnosti šli zabírat od 15:00 do 19:00 Tento návrh je určený a dobrý hlavně pro hráče, které nemají čas pobývání na Epesu celý den, ale když už tu jsou tak se jim tu líbí a nechtějí nechat kamarády z frakce dole, prostě by to bylo více času na dungy a jiné věci než furt: Ledohrad, kyataru, tábor..... Budu rád za všechna PRO a logické komentáře u PROTI.

Ahoj, Esko

Re: Návrh: Menší doba věží

#4
DesTrixPlayer píše: 15:00 až 20:00
Ať frakce co mají outpost s buffem měli nějaké využití i na WB...
Asi tak jak píše des
Někteří teprve ve 14:00 končí ve škole a někteří teprve ze školy přicházejí.. A aby hned letěl na počítač bránit pevnosti..
A 20:00 je tak nejrozumnější čas pro ukončení (přeci někteří mají povinnosti i po osmé ;) )

Re: Návrh: Menší doba věží

#7
Protože jsou individua, kteří i přes pracovní den jsou schopni nejít např. do školy a být tam 12+ hodin přes půl noc, nemyslíš že by toto konání bylo příliš zvýhodnující když tento dotyčný nemá s kým bojovat a ziskával by jen body ? Po celou dobu, dokud by na server náhodou někdo nepřišel ?

Re: Návrh: Menší doba věží

#9
Plejmen píše:
05 kvě 2018 12:13
Protože jsou individua, kteří i přes pracovní den jsou schopni nejít např. do školy a být tam 12+ hodin přes půl noc, nemyslíš že by toto konání bylo příliš zvýhodnující když tento dotyčný nemá s kým bojovat a ziskával by jen body ? Po celou dobu, dokud by na server náhodou někdo nepřišel ?
no ale to přeci vůbec nevadí ať si frakce nabere takové hráče aby byla schopná pokrýt většinu času a má vyhráno já třeba když mám odpolední tak se v navrhovaném čase na epes vůbec nedostanu tak proč bych měl přijít o možnost podpořit svou frakci? Ať je to trochu i o té strategii ne jen do sebe 3-4 hodiny řezat a trumfovat se kdo má lepší myš a rychlejší klik

Re: Návrh: Menší doba věží

#10
BlackoutMan píše: Den má 24 hodin každému vyhovují různé časy tak proč nenechat věže aktivní stále ať se všichni snaží :) . Epes sám psal že by chtěl aby server žil celý den :)
hele, ze začátku jsem myslel, že by ideal byl tak 15:00-20:00, ale tohle by asi taky mělo něco do sebe, já jsem pro :D
cron