1.8 Vsade

#1
Hodilo by sa vlozit to 1.8 pvp vsade pretoze je do dobre : a bola by to vacsia sranda nemusi sa cakat ... bolo by to dobre vecsie boje o WB o npc ... proste by sa zacalo viac chodit do dungov ja osobne chodim do nich a pravdu povediac nikto v tam neni keby tam bolo 1.8 tak sa tam behalo dropovat veci ... napriklad tie netherwarty by sa behalo dropovat a teraz ked tam idem nikto tam neni prečo lebo nikto nema naladu to zabijat s 1.9 pvp vase nazory vam neberem hodilaa by sa dajaka anketa o 1.8 i na dungy alebo 1.9 na dungy Dik : Spartakus31 ziadne hadky :)

Re: 1.8 Vsade

#3
Spartakus31SVK píše:
27 kvě 2018 15:51
Hodilo by sa vlozit to 1.8 pvp vsade pretoze je do dobre : a bola by to vacsia sranda nemusi sa cakat ... bolo by to dobre vecsie boje o WB o npc ... proste by sa zacalo viac chodit do dungov ja osobne chodim do nich a pravdu povediac nikto v tam neni keby tam bolo 1.8 tak sa tam behalo dropovat veci ... napriklad tie netherwarty by sa behalo dropovat a teraz ked tam idem nikto tam neni prečo lebo nikto nema naladu to zabijat s 1.9 pvp vase nazory vam neberem hodilaa by sa dajaka anketa o 1.8 i na dungy alebo 1.9 na dungy Dik : Spartakus31 ziadne hadky :)
Prosím, piš čárky. Jinak nejde pochopit, co tím myslíš.

Re: 1.8 Vsade

#4
Toto jsem měl v plánu navrhnou a 100% jsem pro.Expeni s tím 1.9 je nudné nezáživné a akorát k nasrání.S mecema to možná trošku přežít de ale pak jsou tu sekery a peklo je slabé slovo...Myslím že by to všechno navíc oživilo a serveru celkové prospělo .A trošku bych jim pak boostnul HP aby to bylo vyrovnané a WB třeba 2x/3x takže tak

Re: 1.8 Vsade

#6
Tenhle topic už tu byl,
u WB jsem proti a bossů jsem proti, stala by se z toho strašná nuda jen rychle klikat, či ACčkovat (Což je zakázané ofc) stylem kterým se zabijí nyní nutí hráče být v mírném pozoru a je to rozhodně jiné než bojovat proti hráči, u PvP jsem stále pro.

Re: 1.8 Vsade

#7
Minimálně esi neprojde to 1.8 tak zvětšit Attack speed protože jako kliknut 1x za sekundu se sekeru je víc než o hovne a je to nuda a odrazuje to takže minimálně větší Attack speed a nejlíp 1.8 a boostnout hp

Re: 1.8 Vsade

#9
Rozhodně PRO, zabíjet něco s 1.9 pvp je smrtonosná nuda a radši bych se podřezal než skillil něco s 1 klikem za s.
Pavlitko píše:
28 kvě 2018 12:19
To server mohl zůstat na verzi 1.7.10..
Si tak říkám, že by to vůbec nebyl špátný nápad, kdyby se tam hodilo ViaVersion. Sice by tam nebyla druhá ruka, nešli by skinovat itemy, ale pro normální klikání pvp bych to obětoval.

Re: 1.8 Vsade

#10
negjo píše:
28 kvě 2018 20:14
Rozhodně PRO, zabíjet něco s 1.9 pvp je smrtonosná nuda a radši bych se podřezal než skillil něco s 1 klikem za s.
Pavlitko píše:
28 kvě 2018 12:19
To server mohl zůstat na verzi 1.7.10..
Si tak říkám, že by to vůbec nebyl špátný nápad, kdyby se tam hodilo ViaVersion. Sice by tam nebyla druhá ruka, nešli by skinovat itemy, ale pro normální klikání pvp bych to obětoval.
Nešli by skinovat itemy.. a to by bylo o ničem k čemu by byli křídla, PP helmy, obrazy a další věcičky..
cron