Re: 1.8 Vsade

#23
To je tak těžké se přizpůsobit? 1.9 pvp je dle mě lepší. Už to není jen o klikání ale také o tom kdo má převahu více lidí a né že 1 sundá 5 lidí sice i teď to jde ale jen když někdo má op vybavení. Prostě se smiřte s tím že je na epesu 1.9 pvp a adaptujte se...

Re: 1.8 Vsade

#24
Mineci jaké op vybavení ?? Secí sú tak nějak na skoro stejné úrovni takže equip sem netahej....A jestli chceš být jak bezmozek a říkat že by to mělo být o počtu lidí tak to je teda s tebu špatný..... Takto aspoň se nějak dá projevit naky ten "skill" a porazit přesilovku.S tím tvojim 1.9 by to vůbec nešlo.A ty by ses měl smířit s tím že vývojáři udělali strašně moc chyb co se týče teho klikání,armoru,strenth elixiru,dmg Sharp a pod...A měl bys být rád že se ty jejich chyby napravují

Re: 1.8 Vsade

#26
Zdravím
Verze 1.8: Mě na epesu 2 připravila o myš + mě poté i přestalo chodit do PVP či Dungeonů jenom kvůli tomu abych klikal jako šílený :DDD
Verze 1.9: Z českých serverů minimálně z těch známých jenom Epes používá tenhle systém. Doopravdy bylo hodně těžké si navyknout když hraji Minecraft od 3.9.2011 ze systémem 1.8. Když jsem se systém 1.9 naučil tak jsem byl nadšený neboť takhle už jde doopravdy o časování kliknutí jak v PVP tak v Dungeonu, taktiku... atd. Dále systém 1.9 ještě více udržuje fairplay (nikdo nemá rád AC <-- tedy až na ty kteří to zneužívají)
Ode mě tedy: 1.9 PVP i 1.9 Dungeony.

Re: 1.8 Vsade

#28
Fixwolf píše:
16 čer 2018 19:59
takhle už jde doopravdy o časování kliknutí jak v PVP tak v Dungeonu, taktiku... atd. Dále systém 1.9 ještě více udržuje fairplay (nikdo nemá rád AC <-- tedy až na ty kteří to zneužívají)
Problém je, že nejde tak moc o načasování kliknutí jako o počet hráčů, což je určitě mnohem větší problém než nějakej AC, kterej v pvp nedělá naprosto nic. Dále 1.9 má spoustu dalších problémů, který tu snad ani nemá cenu vyjmenovávat, protože nebojuješ dost na to, aby tě to zajímalo a psal jsem je tu už tolikrát, že by se to dalo určitě dohledat (ale kdyby tě to přece jen zajímalo, tak řekni). A to, že sis rozbil myš bude asi chyba na tvý straně, protože fakt nevím, aj kse ti to mohlo stát rychlým klikáním... :D