[✔] porty přes páčky, dveře atd.

#1
Zdar lidi, s Epesem jsem se bavil o jedné věci, a to přidání teleportů pomocí předmětu z resky do resky. Psal že by to bylo možně za nějaký ppčka, a že to mám připomenout na forku v návrhách. Takže připomínám.

Re: porty přes páčky, dveře atd.

#2
SnekCZ píše:
08 čer 2018 18:00
Zdar lidi, s Epesem jsem se bavil o jedné věci, a to přidání teleportů pomocí předmětu z resky do resky. Psal že by to bylo možně za nějaký ppčka, a že to mám připomenout na forku v návrhách. Takže připomínám.
No vieš existuje taký príkaz že /res tp nazev_resky a tento prikaz máš zdarma a nemusíš si ho kupovať a hrači kvôli jednemu teleportu by určite nezahadzovali ppčka keď za tie pp by mohli mať prilby, klic k truhle kridel....
Navrh je uplne zbytočny

PROTI

Keď tak to viac vysvetli

Re: porty přes páčky, dveře atd.

#5
Já jako hráč bych ho taky určitě využil, třeba na přesouvání po resce po různých patrech atd. Líbí se mi tento nápad jen jestli to půjde nějak normálně nakonfigurovat aby někdo z AT nemusel pokaždé takovou cedulku jít vytvořit ale šla by sama. Snad se na něco přijde :)

Re: porty přes páčky, dveře atd.

#6
No například z většího skladu elíků do menšího v domě. Pak tu mám další důvod, kvůli kterému to hlavně chci. Chci to použít jako portování mezi částmi shopu. Už teďka mi klesají v shopu FPS ze 150 na 40-50 a to tam opravdu nemám všechno. Určitě se bude přidávat ještě veliké množství itemů, které bych chtěl v shopu mít, a pomyšlení, že tam budu mít já 20 fps (a to nemám zas až tak špatnej počítač) je docela děsivá. Nepotřebuji, aby tam hráči se slabším pc nechodili, kvůli tomu, že se jim to tam hooodně seká. Sice to mělo být překvapění, ale tak když chceš duvod... :)

Re: porty přes páčky, dveře atd.

#7
SnekCZ píše:
09 čer 2018 18:30
No například z většího skladu elíků do menšího v domě. Pak tu mám další důvod, kvůli kterému to hlavně chci. Chci to použít jako portování mezi částmi shopu. Už teďka mi klesají v shopu FPS ze 150 na 40-50 a to tam opravdu nemám všechno. Určitě se bude přidávat ještě veliké množství itemů, které bych chtěl v shopu mít, a pomyšlení, že tam budu mít já 20 fps (a to nemám zas až tak špatnej počítač) je docela děsivá. Nepotřebuji, aby tam hráči se slabším pc nechodili, kvůli tomu, že se jim to tam hooodně seká. Sice to mělo být překvapění, ale tak když chceš duvod... :)
Okej už som PRO , myslel som si že za pp by som sa mohol portnuť iba tak kde je nastaveny spawn v reske

Re: porty přes páčky, dveře atd.

#8
Aj ja by som bol pro, akurat neviem ci sa to AT odvazi zrealizovat (aby sa to nejak nezneuzivalo).

Preco vlastne ten Snekov shop tak laguje? Nenasiel som tam nic take jedine tie item frame...

Re: porty přes páčky, dveře atd.

#9
Vectore právě vy itemframe (nemluvě o nově přidané kaktus farmě, další věc snižující fps). Jakmile jich je 200 tak potřebuješ už opravdu solidní výkon abys tam měl nějaká obstojná FPS.
cron