Residence

#1
Ahoj,
Ráda bych se teď zúčastnila stavební soutěže, jenže jsem na wiki četla, že nonVIP mají velikost residence omezenou na stranu 50 bloků. Na stavbu hradu s nějákým decentním okolím mi to připadá strašně málo a zdá se mi to celkem dost omezující vůči nonVIP. Mám základy postavené v creativu, pouhý most k hradu zabere bloků 30. Když bych se pokusila nacpat všechno blíž k sobě či zmenšit vypadá to akorát hnusně. Chápu že VIP zas není tolik drahé ale jenom kvůli stavební soutěži si ho kupovat nebudu. Nešla by u residencí co jsou do stavební soutěže udělat nějáká vyjímka aby mohly být větší?

Re: Residence

#3
Bezva, tak moc děkuju ^^. Jen teda asi chvilku potrvá než na ni seženu peníze :D nevadilo by když bych si o ni napsala později?

Re: Residence

#4
Elleanora píše:
06 črc 2018 17:01
Bezva, tak moc děkuju ^^. Jen teda asi chvilku potrvá než na ni seženu peníze :D nevadilo by když bych si o ni napsala později?
Pakliže budeš respektovat, že ta reska je jenom na tu stavbu co tam stavíš a nebude tam potom nějaká farma, tak peníze nechcu.
kdy se mám stavit na serveru?
Prosím připrav si tam bloky od kud kam to chceš a zajisti, že tam někde není cizí reska, at tam nestrávím své drahé mládí.