Rebalance bossů v rámci 1.8 pvp updatu

#1
Zdá se vám, že některé příšery jsou mnohem silnější než před updatem ze dne 9. 7. 2018? Napište nám, kolik vám berou srdíček, a kolik si myslíte že by měly ubírat. Děkujeme, moc nám vaše postřehy pomohou :)

Např.:
Divoký člověk(dungeon divokých)
Dává moc velké DMG - mám full dia armor pt IV, a ubírá mi 5 srdíček na ránu, myslím že by měli ubírat méně cca 3 srdíčka na ránu.

Re: Rebalance bossů v rámci 1.8 pvp updatu

#2
Ork Šaman
1500 mi připadá málo... když to beru podle sebe, tak já jsem ho zabíjel asi 4min. a teď je dole za 2min., tak myslím, že kdyby se to zvedlo o třeba 500, tak by se tomu vůbec neuškodilo,ale zas ta ochranka mi připadá docela v pohodě, jenom bych asi přidal více poškození tomu jak "čaruje", protože to bere po 0,5 HP a jenom to ničí brnění.
A ještě bych asi udělal, že jenom jednou vyvolá ochranku a začne čarovat při zabíjení, protože někdy se mi stalo, že jsem ho nedal na poprvé a pak jsem tu ochranku dělal třeba 3x.
PS: Je to jenom můj názor.... :)

Re: Rebalance bossů v rámci 1.8 pvp updatu

#4
Jack_Ounes píše:
13 črc 2018 20:18
Freezy (Tortuga)
Přijde mi oproti staré verzi moc slabý, zdá se mi, že bere méně a má málo hp. Předtím byl s prot IV a smite V mečem problém ho na čistě 1v1 sundat. Teď k němu přijdu a ztřískám ho, že mi ani půlku hp neubere. Jestli měl být fakt silný, tak teď je z něj trash.
Spíš byl tehdy příliš silný, řekl bych, že ten quest dělají spíš nováčci, kteří mnohdy ani to Protection IV brnění nemají, takže je to tak, jak to je teď lepší.
cron