AC- tresty

#1
Zdravím lidé epesu :) Chtel bych zavíst nové pravidlo o AC a to že ak bude mít víc jako treba 10-15 kicku za AC tak se mu dá väčší trest jako Ban alebo jail na určitou dobu (2-3 dny) aby si hráči zapamatovali že to nemaj používať ... Zachvíli to zaspamuje celý chat a hráči by se meli uvedomiť... tým se zmírní/zabráni používanie nadmerného AC a hráči se poučí :)

+ zabudol som dopísať 2. návrh dát do cechu stavitelú tabuľku na warp... nechce se mi furt chodiť na /spawn a jít takovou dálku :D
Naposledy upravil(a) !Nemenovaný! dne 10 črc 2018 19:42, celkem upraveno 1 x.

Re: AC- tresty

#3
Hlavní problém je, že ta ochrana a detekce proti AC je teď naprosto příšerná, až bude nějaká spolehlivá ochrana proti AC, tak věřím, že nějaký větší tresty za to budou...

Re: AC- tresty

#4
Ještě to určitě doladíme.
Zde už není problém, že by to bylo nefunkcni, ale je to až moc citlivé. Ještě to doladíme. Hold produkce se chová jinak, než test server.
Poprosíme o trpělivost, budeme se snažit to co nejdřív pořešit

edit:Ty detekční systemy jsou hbed dva a nyní jsme to upravili.

Kazdopadne tresty bychom (pokud) nastavili až si tím budeme opravdu jistí. Vypozorujeme to a vyladíme všechny situace. Na to je brzo.

Re: AC- tresty

#6
Jak píší ostatní, zatím by ty tresty neměli být tak velké, je to stále ve fázi testování.

Co se toho warpu týče, rozhodně jsem PROTI, warpy by neměli být v tak hojném počtu, přeci jen, není to zase tak hrozná dálka... To už bychom rovnou mohli cpát warpy do cechu horníků, atp.

Re: AC- tresty

#7
Lemodile píše:
10 črc 2018 22:40

Co se toho warpu týče, rozhodně jsem PROTI, warpy by neměli být v tak hojném počtu, přeci jen, není to zase tak hrozná dálka... To už bychom rovnou mohli cpát warpy do cechu horníků, atp.
To si myslim, že by skutečně byla škoda, jak píše lemodile. Jako já chápu, že nějaká ta lenost. Ale přecejenom to prostě neni přirozenej posun z místa na místo, že jo. A myslím, že mapa epesu je docela pěkná, než aby ses všude jen warpoval.