Vylepšování atributů postavy

#1
Můj návrh zní že by se k levlování přidaly i skill body (třeba 2 za level) který by se daly přidat do atributů jako je síla, rychlost, odolnost nebo ještě další podle toho jak by se to vymyslelo... při čemž síla by o trochu zvyšovala dmg útoků, rychlost by zvyšovala rychlost hráče a odolnost by zvyšovala odolnost hráče
dále by se mohli tímto způsobem omezovat zbraně jako třeba nelze používat legendární kladivo pokud nemáš sílu 50, nějaký luk pokud nemáš rychlost 30 atd mohlo by se to i kombinovat kdy na meč by se třeba potřeboval lvl 15 síla 15 a rychlost 10...
myslím si že tento systém by přinesl ještě větší rozmanitost do bojů na Epesu a větší specializaci ke zbraním, štítům nebo třeba brněním...

Re: Vylepšování atributů postavy

#2
Proti. Zbytočna práca, teraz maju kopu práce s Camelotom potom Horsky prusmyk a ine updaty. Ak by sa to pridalo tak by sa museli boostnuť bossovia atď. A odolnosť sa da ziskať z Ega, pevnosti alebo eliky, dmg cez buffy alebo strengh, speed cez eliky. To je ľahke získať

Re: Vylepšování atributů postavy

#7
borko369 píše:
15 črc 2018 17:13
sirojezkin píše:
15 črc 2018 15:38
Proti vezmi si že když by za lvl byli 2 body a na legend kladivo by bylo potřeba 50 bodů a max lvl je 20 tak to trochu nevychází.. ale i kdyby to vycházelo přijde mi to jako blbost
Vieš čo je príklad? A levely sa postupom času budú pridávať. :)
Vím co to je příklad moc dobře tohle jsem plácnul jen tak ze srandy :D