Přendavání krystal prstenů

#1
Zdravím, s příchodem nového updatu, který obsahuje i nové věci se mi velmi líbí jedny z nových křídel a uvažuji nad tím, že bych si je sehnal. Jenže, je tu problém v tom, že na stávajících křídlech (Temná božská) mám aktuálně krystalický prsten obsahující 2x drahokam vzduchu. Všichni víme, že shánět drahokamy není vůbec jednoduché a když už je seženeme, tak ještě nesmí prasknout. Proto jsem přišel s následujícím návrhem:

Krystalický prsten obsahující drahokamy by se za menší poplatek (nejspíše PP) dal přendavat mezi jednotlivými křídly.
Zde mě napadají 2 varianty.

1) Zájemce by si sehnal svá nová křídla a za poplatek například 100 PP by se mu přendal prsten ze starých na nové a tím pádem by mu zůstaly oboje křídla.

2) Zájemce, který by nesehnal nová křídla by mohl svá stará křídla vyměnit za jakákoliv jiná ve stejné řadě (jak je to na /warp vip), avšak již s vyšším poplatkem, než u varianty první. Poplatek by byl buď u všech stejný, nebo by se postupně navyšoval od spodní řady nahoru. Stará křídla by zmizela a nahradila by je nová. Myslím, že by spodní řada, jenž obsahuje diamantová, zlatá, atd. mohla mít poplatek cca 150 PP a u nejvyšší řady by to mohlo být někde okolo 300+.

Chtěl bych dodat, že ceny v PP jsou čisté orientační a pokud by se povedlo a návrh by byl schválen, tak bych raději ceny nechal na AT.

Takto zní můj návrh, pokud by mě ještě něco napadlo, rozhodně dopíšu.

Díky za přečtení, Jack.

EDIT: Myslím, že podobně by to mohlo fungovat i u krystal přilby, kde by se to rozdělovalo cenovou kategorií přilby.

Re: Přendavání krystal prstenů

#8
Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli se společně s ostatními věcmi nějak pracuje i na tomto návrhu, nebo je to zatím odsunuto na dobu neurčitou. Sehnal jsem totiž svoje dream křídla a chtěl bych si přendat krystal prsten a vrátit původní křídla majiteli, který mi je půjčil.
cron