Vstup na Fragy

#1
Ahoj chtěl bych zde navrhnout něco ohledně Fragu. Podle mě je tam strašně prázdno a Frag na E3 je podle mě mnohem horší než na E2. Celý den je o tom že se bojuje o ledohrad který když zabere 1 větší frakce tak pro další už nemá smysl moc útočit což znamená že vždy má 1 Frakce všechny 3 Pevnosi tak je na Fragu prostě nuda a čekají zde bojovníci z F jen na parkour a to je vše. Podle mě by měl být vládce povolený pro všechny F které by splňovali nějaké podmínky nebo aby tam mohla fakt každá frakce. Ano chápu že Frag má být motivace pro obsazování pevností ale bedny za Ftop den,.... jsou podle mě dost velká motivace jako buffy na WB. Díky tomu že by byl Frag pro všechny by se mohli začít dělat nové strany (Což by nemuselo být 100%) ale když už nic bylo by na Fragu aspoň živo a tam by se mohlo ukázat jaká F na to má a ne ta která má jen početní převahu na pevnosti. Podle mě by toto neuškodilo žádné frakci a mohla by se na scéně ukázat i nějaká jiná. Naprosto pochopím když s tím někdo nebudete souhlasit je to jen můj názor :D. Předem se omlouvám za gramatiku. Díky

Re: Vstup na Fragy

#2
Souhlasím, a než bude někdo psát, že je to kvůli tomu, že jsem z DG, tak to není pravda. Souhlasím s tím protože v tomto návrhu je většina pravdy. DarkGods nebo Fallacy zabere LedoHrad, a pro tu druhou frakci už nemá cenu bojovat, at už se jedná o početní převahu nebo o sílu hráčů. Na Fragu by se alespon mohli ukázat nové Frakce a nové naděje pro další hráče, protože ted vidím na Pevnostech je 2 Frakce a na Vládcovi to samé.

Re: Vstup na Fragy

#4
Jj, pro. Byl by to zase ten starý dobrý frag a mohly by se ukázat i jiné frakce než jen DarkGods a Fallacy ;) . O pevnosti si myslím že by se taky pořád bojovalo, protože ty klíče z ftop chce každý. Nevýhoda by byla, že by se třeba bojovalo až do konce pevnosti (16:50) a pak hned na frag (žádný oddych).

Re: Vstup na Fragy

#7
Takže frakce si těžce vybojuje pevnosti a bude v početní nevýhodě, následně se dostane na fragment frakce co si pevnosti nevybojovala ale má v ten moment více hráčů, když připomenu že tu jsou Speed III a Síla III elíky, EGA, možnost hitovat ally / členy frakce (bez party) a nemožnost /ec, tak mi to zatím, dokud se nepřidají lepší zbraně blbost.
Hlavně, pro stranu, která hraje na kvantitu že.
Tohle se absolutně nedá porovnávat s E2, ikdyž tu jeden 3v8 případ byl.

Re: Vstup na Fragy

#8
Hele to že tam můžeš hitovat ally je přece jenom dobře proč by mělo záležet na Ally ano můžeš tam teamovat ale myslim si že každá frakce by si ráda vybojovala frag sama pro sebe. To Ec je pravda ale kdyby tento návrh prošel může se stejně navrhnout Ec v tuto chvíli se nedivim že tam nejde když neni ani potřeba Ega speed 3 a strengh 3 tam taky nikdo nepoužije podle mě by se tento Frag co je na serveru obešel i bez party :D a obešel by se snad beze všeho když tam je vždy jen 1 frakce. Možná by bylo dobré nechat buffy pro F která drží pevnosti to ano ať mají nějaké + a o kvantitě nemá smysl se ani bavit celé E3 je o kvantitě jak WB tak pevnosti :D. Hele podle mě by si to nějaké odzkoušení zasloužilo. Je pravda že nakonec by i nám to připadalo jako blbost nebo naopak lidem kteří teď nesouhlasí jako dobrá změna :D. Jo a napsal si že frakce si těžce vybojuje pevnosti ale to není moc přesné. Přesnější by bylo napsat "Frakce si těžce vybojuje ledohrad během 20-30 minut a zbytek má do 2 minut" :) A nepřijde mi že nějaká frakce hraje více na kvantitu než ta druhá často mi to přijde stejné ale je to jen můj názor.
cron