nezničitelné armory

#1
Zdravím všechny kdo tohle čte. Jistě se už každému zničil nějaký armor třeba helma nebo něco jiného a tenhle návrh je o tom že by se mohly udělat nezničitelné armory od jakého levlu to je na vás ale já bych to dal na 10 nebo 15 protože tyhle určitě potřebují také hodně moc armory Samozrejmě by se zato muselo zaplatit u nějakého NPC třeba 20000 to je taková cena aby si nato šetřily hlavně malé levly a pro ty velké třeba ok levlu 20 by to stálo třeba 35000.

Re: nezničitelné armory

#5
Úplná blbost. Nezničitelný armory by naprosto zruinovaly ekonomiku a to hned z několika důvodů.
- armory se neničí, každému stačí 1 set
-> nulový odbyt všech ostatních armorů, žádná snaha shánět jakýmkoliv způsobem nový (nákup od hráčů, dropování, case opening, enchantování)
- RK by byly třeba jen na zbraně, kde to stačí tak 1x za den
-> obchod s RK, který tvoří velkou část ekonomiky by prudce spadl a hráči by tak přestali utrácet PP a nakupovat RK, což znamená naprosté znehodnocení tohoto itemu a způsobu utrácet PP

Navíc, pokud se ti ničí armor, tak si prostě kup VIP, kterě tě varuje cca 75 dura před zničením, což je dost. Pokud nemáš možnost si ho koupit za real peníze, tak máš asi 3 možnosti.

1. Otevírání hlasovací bedny, kde padá VIP na 10 dní

2. Nákup od hráčů za ingame peníze, či itemy (záleží na dohodě)
Tady si ale dávej pozor, neboť je to na vlastní nebezpečí a pokud tě někdo oscamuje, je to jen tvoje smůla.

3. Sehnat si nějakého kamaráda, který má například kartu a dát mu peníze, aby ti to koupil.

Re: nezničitelné armory

#7
Tak na obrazovce se vám vždy objeví, že se vám brnění brzo zníčí. Dělat nezničitelné brnění je podle mě blbost, jelikož jsou zde od toho RK a ty by zde pak byly k ničemu. Udělal bych třeba, že by byl nějaký drahokam, který by ničení zpomaloval třeba o 25% ale toto mi přijde zbytečné.
Za mě tedy PROTI

Re: nezničitelné armory

#8
OniWolf píše:
02 srp 2018 15:30
ekonomiku by to nezničilo prostě tedka se v jednom kuse ničí armory a je to hrozné tak často používat RK
To by teda zničilo, my už nemáme na to dělat na rok wipe.
A mimo jiné to, že utrácíte za PP je podstatný zdroj peněz pro server, které chtě nechtě potřebujeme.

Re: nezničitelné armory

#10
Dejme tomu, že každý hráč má dva sety brnění. Ty se zničí průměrně za hodinu, takže každou hodinu je potřeba jedno RK. Momentální cena RK je cca 2500$. Při jedné bitvě je průměrně 20 lidí aktivních 3 hodiny ( od 14 do 17). To znamená že za jeden den 150 000$ za RK.

Takže jestli nechce Epes dopadnout jako Řecko, tak bych se do toho nepouštěl.
cron