Re: Dynmapa

#12
Jsem proti DYNce... kvůli jedné jednoduché věci.
Vezměte si, že se tady hodně hráčů baví tím, že chodí jen tak kuchat lidi do dungeonů, když zjistí, že v nich někdo je. A už jsem kvůli tomu několikrát musel odložit farmení, protože vždycky přišel někdo, kdo mě šel lovit.
S DYN mapou by každý věděl, kde se kdo nachází, a ve kterém dungeonu je, což by dělalo akorát problémy.
Tohle ale není jediný důvod, proč jsem proti:
- V miningu by lidi přímo na mapě viděli, kde jsou po restartu vygenerované struktury (domy s poklady atd... kdo už našel, tak ví, o čem mluvím)
- Ztratí se takové to kouzlo objevování míst a cestování do nich, protože každý bude na mapě vidět kde se co nachází (pokud neumíte najít nějaký dungeon nebo lokaci, je to vaše smůla... prostě hledejte nebo se poptejte)
- Odhalí to lokace míst, která máte hledat v questech, protože je přímo uvidíte na mapě... a to je věc, kterou zamaskovat nejde.

Myslím, že jsou tohle dost silné argumenty pro to, že by se DYNka neměla přidávat. To, že jen někdo neví, kam má jít na mapě... to je věc začátečníka. Kidi a amatéři chtějí všechno hned a naservírované na podnose. Pokud člověk stráví aspoň týden na Epesu, tak se v mapě vyzná a nepotřebuje k tomu nějakou DYN mapu.
cron