[✔] Reska

#1
Zdravím, vopred sa ospravedlňujem neviem do ktorej sekcie som to mal napísať či optimalizácie krajiny alebo technických problémov problém je, že pred rokom až dvoma môj spolubývajúci dostal ban za to, že bugoval mining a mne zamrzla kvôli tomu reska. Dostal som rozhodnutie od Epesa, že sa vymažú isté veci a, že by sa mi reska odmrazila a dostala sa mi naspäť, chcel by som sa opýtať, či by niekto nevyčistil z AT tie veci a následne predal tú resku. Skôr sa to neriešilo lebo som prestal hrať.

RESKA: ./res tp Norfolk
NICK: Capeman

Za rýchle vyriešenie vopred Ďakujem.
Posielam link na topic kde sa to riešilo:
viewtopic.php?f=17&t=1705

S pozdravom Capeman.

Re: Reska

#2
Ahoj, v poslednej epesovej správe k tomuto je uvedené:
Rozhodli jsme se vám dát vyjimečně dvě možnosti:
a) Residence bude kompletně promazána od všech věcí a residenci vám můžeme navrátit zpátky velmi brzy
b) Residence bude zamražena (promáznuta od všech mining věcí) a navrácena s Rochaliho unbanem (v budoucnu, pokud se mu to podaří)

Rochali ma stále aktívny BAN, takže predpokladám, že je reč o variante A.
Takže sa máme pustiť do premazania a potom ti resku odovzdať? (musím overiť u adminov, či povolujú takýto postup).

Re: Reska

#3
Ahoj,
áno reč je o variante A, pretože rochali má ešte furt ban. Áno myslím si, že môžete zmazúvať... nemyslím si, že to bude niečo zdĺhavé alebo či tam toho bude veľa, je tam pár desiatok chestiek. Nemyslím si, že by to mal byť problém.

S pozdravom Kejp.

Re: Reska

#4
Ahoj,
po dohode s AT pristupujeme na variant A. Budú premazané veci.

Aktuálne na tom pracujem. Následne ti odovzdám resku.
EDIT: Hotovo. Reska prevedená na teba.

LOCK
cron