Stránka 1 z 1

[✖] Smazání neaktivních resek

Napsal: 31 bře 2019 17:44
od bobcem
Dobré odpoledne, rádi bychom společně s Dajrimem smazali tyto neaktivní a ohavné resky, které se nachází okolo naší residence.

Jedná se o tyto residence:
1. residence:
Jméno: mc, vlastníkem: macmac
(naposledy seen 2 měsíce 27 dnů a 34 sekud)
2. residence:
Jméno: gobo, vlastníkem: GobogoCP
(naposledy seen 5 měsíců 1 den a 17 hodin)

Srdečně děkujeme <3

Re: Smazání neaktivních resek

Napsal: 31 bře 2019 21:15
od Krtko_SVK
1. reska - ešte musíš počkať pár dní
2. reska - zmazaná

Re: Smazání neaktivních resek

Napsal: 01 dub 2019 10:14
od GamerCZE
Mam tu otázku. Když jsem v banu a mam resku a jsem v tom banu déle jak 3 měsíce tak se mi též smaže?

Re: Smazání neaktivních resek

Napsal: 01 dub 2019 19:53
od Krtko_SVK
GamerCZE píše: Mam tu otázku. Když jsem v banu a mam resku a jsem v tom banu déle jak 3 měsíce tak se mi též smaže?
Záleží od typu BANu. Ale týchto hráčov riešime v AT ešte pred zmazaním resiek...