[✔] Žádost o smazání dalších 4 rezidencí

#1
Zdravím, chci požádat AT o smazání 4 residencí z důvodu že mi brání se rozrůst. Dále tu zůstal chest-shop po vlastníkovi který svou res opustil. Ten bych potřeboval také smazat jelikož ikdyž se nachází v mé resce, nemohu jej zničit. Po smazání mám v plánu pořídit si sponzora.
Všichni vlastníci nebyli déle jak 5 měsíců online.

Chest-shop Fanda66- x: -113, y: 72, z: 3629

residence - vlastník
Fik - Fikulas
Chaloupka - Radagast_
kadibouda - Wine
starepole - SSnorlex

Neaktivita:
https://postimg.cc/mP4400FN

Děkuji za Váš čas.

Re: Žádost o smazání dalších 4 rezidencí

#3
TheDarkLord173 píše: Mám pocit že Fanda se mazat nebude jelikož je zabanovaný a hrát nemůže :)
Jeho residence už smazána byla, buď A-teamem nebo ním samým. Jde oto že tam po něm zůstaly levitující chestky jakožto chestshopy, které nemůžu zničit, i když jsou v mé resce.

Re: Žádost o smazání dalších 4 rezidencí

#4
Ještě bych chtěl poprosit o smazání residence "viktorovopanstvi" vlastníkem je hráč jménem viktorex555. Je to malá residence hned vedle SSnorlexovi, proto jsem si jí původně nevšiml. Vlastník nebyl přes rok online.

Díky

Re: Žádost o smazání dalších 4 rezidencí

#5
Rekapitulace:

residence - vlastník
Fik - Fikulas
Chaloupka - Radagast_
kadibouda - Wine
starepole - SSnorlex
viktorovopanstvi - viktorex555
HSPlayerCZ - HSPlayerCz
Haf - TheLordOfHorde

Chest-shop Fanda66- x: -113, y: 72, z: 3629

Všichni co jsem koukal nebyli přes 5 měsíců online.

Re: Žádost o smazání dalších 4 rezidencí

#6
ArkorCZ píše:Fik - Fikulas
Chaloupka - Radagast_
kadibouda - Wine
starepole - SSnorlex
viktorovopanstvi - viktorex555
HSPlayerCZ - HSPlayerCz
Všechny tyto residence + Fanda shop jsem smazl. Residence Haf ti vadí jak ? Je kolem ní x dalších resek a zrovna tato jako jediná k nečemu :D (Tvojí resku jsem poblíž neviděl)

Re: Žádost o smazání dalších 4 rezidencí

#7
Díky za těch 6 smazání, ale
Residence Haf je 1 malý domek na konci lesa. Její vlastník (TheLordOfHord) nebyl online přes 1 rok a 4 měsíce, nevidím důvod bránit tuto res před smazáním. Na mojí residenci jde od residence Haf dohlédnout (viz. odkaz). Okolo jsem našel pouze 1 residenci ElevenInks_Home, která mi také překáží, nicméně její vlastník (ElevenInks) nebyl online pouze 1m 21d. Byl bych rád, kdyby residence Haf byla odstraněna také, abych mohl claimnout co největší část toho lesa, o což už se snažím nějakou dobu. Na residenci ElevenInks_Home si hold měsíc počkám.
Děkuji za Váš čas.

Odkaz:
https://i.postimg.cc/rFTKjb8c/RESIDENCE.jpg
cron