[✔] Žádost o residenci.

#1
Zdravím
Určitě mnoho hráčů mě zná ale taky určitě někdo ví jaké hloupé a gigantické projekty jsem tak nějak stavěl na E2. Chtěl bych opět něco zde na E3 postavit gigantického ale bohužel zde nějaká reska 100x100 mi pokryje sotva nějaký giga projekt, když mluvím o giga projektu tak ten projekt bude giga :). Pokud zde o tom budou rozhodovat hráči tak určitě budu rád když mě podpoří :). Teď k věci, potřebuji zareskovat poměrně nemalou část na které bych chtěl stavět. Nepočítal jsem kolik to může být bloků ale oblast je "označená" ale i přesto si myslím že mi tato oblast nebude stačit :lol:. Proto zde žádám AT o vytvoření residence na mé stavění, přesněji můj gigantický projekt. Doufám, že tento gigantický projekt dostavím a nebude to jak na epesu kde jsem měl jich xxx a vlastně jsem pořádně nic nedostavěl... Zde přidám taktéž jeden screen z E2 , můj poslední takový gigantický projekt a určitě si z toho odvodíte, že jsem na gigantický projekty poměrně zapálen a určitě to "uspokojí" mé choutky ve stavění, nejsem zas takovéj přeborník na domečky jak Drae a spíš mě baví právě gigantické projekty ale na to potřebujete taky gigantickou resku. Tak doufám, že všechno dopadne dobře a budu moct vytvořit nějaký ten gigantický projekt taky na E3.

Zde přikládám screeny posledního mého gigantického projektu, který jsem nestihl s příchodem E3 dokončit.
Obrázek
Obrázek

Re: Žádost o residenci.

#2
Jo to jo, ale zase aby to nebylo nefér vůči ostatním... Protože kdyby se tohle svolilo nebyl bych jediný kdo by chtěl také nějakou giga resku, jako jsem měl Tyrion na E2 :D :)

Re: Žádost o residenci.

#3
DesTrixPlayer píše:
18 led 2018 22:30
Jo to jo, ale zase aby to nebylo nefér vůči ostatním... Protože kdyby se tohle svolilo nebyl bych jediný kdo by chtěl také nějakou giga resku, jako jsem měl Tyrion na E2 :D :)
To zas na druhou stranu ano ale večina epesáku by ani tu giga resku nevyužilo :). Naopak já zas ano :).

Re: Žádost o residenci.

#7
JJ, stavět umí, jak bych mu to dal :) Na epesu, pokud nepočítam draeho (promiň bossi), lepšího stavitele nenajdete. A vim jaký to je zápasit s místem, u mě spíš s leností, ale to je jedno.
cron