[✖] Žádost o nemazání residence [domek]

#1
Ahoj chtěl bych zažádat o nemazání mé residence : domek na Epesu jsem byl naposledy 15.2 a proto se již kvapem blíží období mé neaktivity delší než třicet dní navíc jsem před pár dny přišel na to že formulář již nefunguje a tak jsem se rozhodl že zažádám o o nemazání zde
Předem děkuji za vyřízení

Re: Žádost o nemazání residence [domek]

#2
sirojezkin píše: Ahoj chtěl bych zažádat o nemazání mé residence : domek na Epesu jsem byl naposledy 15.2 a proto se již kvapem blíží období mé neaktivity delší než třicet dní navíc jsem před pár dny přišel na to že formulář již nefunguje a tak jsem se rozhodl že zažádám o o nemazání zde
Předem děkuji za vyřízení
Cau, jen pro informaci
V případě neaktivity delší než 30 dnů si vyhrazujeme právo smazat uživatelský účet a všechny aktivity spojené s uživatelem bez varování.
  • Sjednat si vyjímku již není možné a s residencemi je nakládáno následovně:
  • Hráčská residence může být smazaná po: 3 mesících neaktivity
  • Zakoupená parcela může být smazaná po: 1 měsíci neaktivity
Težko říct jak se k tomu postaví ten co to má na starosti (nejsem si zcela jist kdo), ale já v tom problém nevidím vzhledem k stále dostupným domkům. Tedy pokud se jedná o tebou vytvořenou residenci tak 30 dnů nevidím problém :)

https://www.epesuj.cz/pravidla/ §2) pravidlo č. 14.

Re: Žádost o nemazání residence [domek]

#3
Jedná se o parcelu na západě, takže opravdu jeden měsíc (zbývá 5 dní).
Problém je, že sirojezkin je zabanovaný. O unban se sice pokusil, ale žádost opravdu chabá, tak mu ji Chris zamítl.
Dávám cedulku na residenci, aby mě před mazáním pověřená osoba kontaktovala. Ještě se na lhůtu potřebnou k smazání AT podívá. Chuť udělat něco víc za to chování a žádost o ub nemám.

Re: Žádost o nemazání residence [domek]

#4
V případě neaktivity delší než 30 dnů si vyhrazujeme právo smazat uživatelský účet a všechny aktivity spojené s uživatelem bez varování.
Hráčská residence může být smazaná po: 3 měsících neaktivity

Re: Žádost o nemazání residence [domek]

#5
DesTrixPlayer píše:
14 bře 2018 17:52
V případě neaktivity delší než 30 dnů si vyhrazujeme právo smazat uživatelský účet a všechny aktivity spojené s uživatelem bez varování.
Hráčská residence může být smazaná po: 3 měsících neaktivity
takže to co jsem psal o 1-2x výš :roll: :roll: :roll:

Re: Žádost o nemazání residence [domek]

#7
DesTrix, nebudeme se tu hádat o znění pravidel, že ne? Za parcely ve stavbách se považuje okolí regionu chránící spawn, kam "domecek" spadá.
Sirojezkin podal normální žádost, nevidím důvod proč bychom ji měli jakýmkoliv způsobem přehlížet.

Re: Žádost o nemazání residence [domek]

#9
Plejmen píše:
13 bře 2018 22:05
sirojezkin píše: Ahoj chtěl bych zažádat o nemazání mé residence : domek na Epesu jsem byl naposledy 15.2 a proto se již kvapem blíží období mé neaktivity delší než třicet dní navíc jsem před pár dny přišel na to že formulář již nefunguje a tak jsem se rozhodl že zažádám o o nemazání zde
Předem děkuji za vyřízení
Cau, jen pro informaci
V případě neaktivity delší než 30 dnů si vyhrazujeme právo smazat uživatelský účet a všechny aktivity spojené s uživatelem bez varování.
  • Sjednat si vyjímku již není možné a s residencemi je nakládáno následovně:
  • Hráčská residence může být smazaná po: 3 mesících neaktivity
  • Zakoupená parcela může být smazaná po: 1 měsíci neaktivity
Težko říct jak se k tomu postaví ten co to má na starosti (nejsem si zcela jist kdo), ale já v tom problém nevidím vzhledem k stále dostupným domkům. Tedy pokud se jedná o tebou vytvořenou residenci tak 30 dnů nevidím problém :)

https://www.epesuj.cz/pravidla/ §2) pravidlo č. 14.
To znamená že mi smažete celý účet a všechno s ním spojené ???
cron