[✔] Žádost o vytvoření residence.

#1
Zdravím Admin team, a všechny hráče a hráčky kteří si tuto žádost přečtou.
Můj nick je stejný jako zde na forum, gabriel. Pár lidí si mě možná pamatuje jako hráče pvp, a pár lidí zase jako stavitele. Abych to upřesnil tak jsem na epesu začal hrát na rozmezí roků 2014 a 15.
Tehdy jsem sem přišel proto, abych si odpočinul od stavění, no první rok a půl mě pvp bavilo a chvíli to i vypadalo, že bych se na stavění vykašlal, ale potom mě to zase začalo táhnout zpátky ke stavění, tak jsem se rozhodl, že i zde zrealizuji nějaký projekt. Moji stavbu z E2 si možná pár lidí pamatuje, buď z toho že mi pomáhali z mých 17 resek udělat 1 obří :D , nebo že na ní narazili při hledání místa ke stavění, nebo Lord Epsilon, který mi když neměl co dělat spawnoval world bosse, abych se u toho „nenudil“ :D . Jednalo se o poměrně velké pohoří na kterým byl palác o rozměrech cca 150x100x75 (x,y,z) a pod ním město, baráky, hradby atd.. No po tom co se mi rozbil hard disk, na kterém byla celá složka mc, nemám žádné screeny, jediný co tak můžu říct je to, že tento palác je teď i na E3 kde se využije jako část nové lokace.

A teď o co vlastně žádám, jednalo by se o residenci o velikosti 500x350, bylo by to podzemní město, ve kterém by byly všechny možné místnosti například trůní místnost, banka, knihovna, důl, tržní část atd... po dokončení podzemní části bych samozřejmě využil i horní část kde bych to asi rozdělil na několik vesnic a u brány do podzemí bych udělal takové menší městečko, stavba by po dokončení mohla sloužit jako obří questová lokace, příběh bych vymyslel při stavění, to by nebyl problém.

Chápu, že mě moc neznáte a nevíte, jestli bych byl schopný vůbec takovou stavbu dokončit, ale na E2 jsem od něčeho podobného nebyl daleko, a to jsem tam stavěl stylem měsíc pauza a týden jsem tam aktivně stavěl, zde by to bylo tak, do 2.7 bych sháněl materiál, abych potom mohl stavět v klidu a bez problémů, a pokud by vše vycházelo podle plánu tak bych byl schopný do konce července postavit celou podzemní část. Je to sice jen odhad, ale myslím, že by to bylo možné. Samozřejmě vím že je jedna věc něco takového postavit, a vymyslet příběh, ale že potom je snad ještě horší práce tam vytvořit questy a zkontrolovat to jestli se to nedá nějak obejít atd.. Pokud mi tuto residenci povolíte a měli vůbec chuť se pouštět do vytvoření questů do té lokace, tak vám rád pomůžu, pokud byste teda mojí pomoc chtěli. A pokud by vůbec byl o novou questovou lokaci zájem. Pokud ne tak by to sloužilo jako lokace do které by se každý mohl podívat, a třeba i obdivovat (a já bydlet) :D .

Budu rád když sem napíšou názor i ostatní hráči.
Děkuji všem, kteří si tuto žádost přečetli, a vyjádří svůj názor na tento projekt, ať už kladný nebo spíše kritiku, že tento projekt nikdy nedostavím :D .

Gabriel.

Re: Žádost o vytvoření residence.

#5
S chrisom sme sa dohodli na:
Nateraz ti vytvoríme menšiu resku (350x350). Ak budú tvoje stavby zaujímavé, tak sa ti reska rozšíri na tvoju požadovanú veľkosť (550x350).

Radi podporíme stavbárov, ale zase nechce sa do toho hrnúť strmhlav a potom riešiť nedokončené stavby a rozbitú krajinu od hráčov, ktorí už nemajú čas na minecraft a sú dlhodobo offline. Čiže ak uvidíme, že tam niečo pekné staviaš a potrebuješ ju rozšíriť, tak ti ju radi rozšírime. :-)

P.S.: Reska je už vytvorená a je tvoja. Aktuálne je na nej zakázaný TP ostatným hráčom.


Žiadosť uzatváram,
Krtko_SVK
cron