Přehnaně vysoký jail!

#1
Ahoj, jmenuji se TheDarkLord173, dneska (6.6. 2020) jsem kolem 7 hodiny ranní hledal v elgrimu bugovací místa které bych mohl nahlásit a dostat za ně pp, to se bohužel nestalo a dostal jsem místo toho jail!
Dostal jsem trest na základě 2 screenů, ze kterých není ani poznat že jsem bosse zabíjel nebo topdmgoval, jsou to 2 screeny na kterých za mnou boss nemůže. Na základě těchto screenu jsem dostal jail na 7 dnů, rád bych zde upozornil na to že za bugovani bossu někteří hráči například eskaron a Jakub nedostali trest i když ze screenu jde poznat že hitovali moba ve vodě tak aby je nemohl hitnout, dále pokoslav za bugovani pirátů 1 nebo 2 dny co si pamatuju, u toho ho viděl přímo col.
Jestli z důvodu toho že mám mít Permaban dostávám tresty 7x delší na základě pochybných screenu, kdy ten člověk tvrdí že jsem ty bosse zabíjel 10 minut, přitom v místnosti semnou byl 10 sekund (a zabíjel jsem je tam 3 minuty) za účelem obohatit se o pár pp bodů.
Proč jsem to testoval? Protože bych každý den mohl napsat členům AT více než 3 podivných věcí, proto je nejdříve testují než je začnu otravovat s tím že možná mají jít něco opravit. Skoro vždy ještě než to vůbec nahlásím nebo někomu pošlu vždy nejprve vyzkousim jestli to jde. Snažím se vždy najít všechny spojitosti a výhody které bug přináší a nahlásit je do posledního místečka a skulinky v systému.
Proč si myslím že bych měl dostat zkrácený nebo zrušený trest? Protože jsem celoserverově známý za moje hledání bugu a nahlasovaní všeho co jen vidím, za vidinou dosažení nějaké pochvalu a odměny od členů AT. (Jenom v Elgrimu jsem plejmenovi ukazoval něco okolo 10 bugspotů a s Epesem řešil asi 3 zneužitelné bugy v novém updatu) Doposud jsem měl jenom jeden malý prohřešek, bugovani hráčské skakacky pomoci jumpboostu a dmg z ohně (1 den jail) a poté jeden extrémně hloupý nápad za vidinou urychlení worldbossů a skupinového dungeonu (za to jsem měl 3 měsíce jail).

Dodatek: Věřím v to že ten nespočet bugů co jsem nahlásil mi alespoň trochu přilepší a pomůže zkrátit trest.

Re: Přehnaně vysoký jail!

#4
Tohle bude dosti na posouzení konkrétně toho, kdo ty screeny vyhodnocoval, ale je pravda, že Darklord je jeden z dost banhuntěných lidí a pokud jsi i předtím nahlásil v dungeonu několik bugspotů, přihlédnout tomu by se mohlo.
phiwings99 píše:Dřív za to byl 21 dni tempban, tak buď rád.
Kdyby se trestalo jako dřív, tak bys byl rád, že nejsi na Blacklistu :)

Re: Přehnaně vysoký jail!

#6
ArkenThas píše:
08 čer 2020 00:42
Tohle bude dosti na posouzení konkrétně toho, kdo ty screeny vyhodnocoval, ale je pravda, že Darklord je jeden z dost banhuntěných lidí a pokud jsi i předtím nahlásil v dungeonu několik bugspotů, přihlédnout tomu by se mohlo.
phiwings99 píše:Dřív za to byl 21 dni tempban, tak buď rád.
Kdyby se trestalo jako dřív, tak bys byl rád, že nejsi na Blacklistu :)
S tím by se dalo souhlasit.
cron