Přehnaně vysoký trest za nic (jail)

#1
stalo se to že jsem dostal nápad na bug díky kterému se dá dostat do stromu (vgv) i když je den :-)
šel jsem to 2x (vždy z jiné strany) vyzkoušet zda to pujde a arken mi dal jail s tím že jsem to prý ZNEUŽIL což nechápu :-)
chci jen upozornit že se tam nebojovalo a ničemu a ani nikomu jsem hit nedal :) tím pádem nechápu co jsem zneužil
příště by to chtělo myslet a né hned trestat (nebo aspon něco napsat a zeptat se)

pokud vím tak když bych to zneužil tak z toho něco mám...
a pokud to teda nechápu jak arken tvrdí tak bych poprosil aby mi to někdo vysvětlil :-)

děkuji a mám vás rád <3

Re: Přehnaně vysoký trest za nic (jail)

#2
Shawue2865 píše:
19 srp 2022 21:12
stalo se to že jsem dostal nápad na bug díky kterému se dá dostat do stromu (vgv) i když je den :-)
šel jsem to 2x (vždy z jiné strany) vyzkoušet zda to pujde a arken mi dal jail s tím že jsem to prý ZNEUŽIL což nechápu :-)
chci jen upozornit že se tam nebojovalo a ničemu a ani nikomu jsem hit nedal :) tím pádem nechápu co jsem zneužil
příště by to chtělo myslet a né hned trestat (nebo aspon něco napsat a zeptat se)

pokud vím tak když bych to zneužil tak z toho něco mám...
a pokud to teda nechápu jak arken tvrdí tak bych poprosil aby mi to někdo vysvětlil :-)

děkuji a mám vás rád <3
"šel jsem to 2x (vždy z jiné strany) vyzkoušet zda to pujde a arken mi dal jail s tím že jsem to prý ZNEUŽIL což nechápu :-)" - Stačilo si to vyskúšať raz a už si mal overené že bug funguje. Keď si to chceš skúšať viac krát (ako tvrdíš z viacerých strán) prečo nejdeš mimo času wb a nie keď bolo VGV ešte dnu živé.

"chci jen upozornit že se tam nebojovalo" - PVE boj je tiež boj.

"tím pádem nechápu co jsem zneužil" - Dostal si sa do v tom čase neprístupnej lokácie.

"příště by to chtělo myslet a né hned trestat (nebo aspon něco napsat a zeptat se)" - Z toho že ťa tam čokoška zabil ti mohlo dôjsť že tam nemáš loziť.

"a pokud to teda nechápu jak arken tvrdí tak bych poprosil aby mi to někdo vysvětlil :-)" - Už na servery ti to bolo v chate niekoľko krát vysvetlené. Jediný problém bol že si to ako malé trucovité decko odmietal pochopiť.

S pozdravom W4rCookie

:cookieclown:

Re: Přehnaně vysoký trest za nic (jail)

#3
Vysvětloval jsem ti to už v chatu 2x, každopádně ještě jednou mě to nezabije (i když už to docela popsal WarCookie).

Dostal ses do stromu k VGV jinou cestou, než klasickým proskočením přes daylight sensor = bug. Bugování už je to v tuto chvíli, ne až ve chvíli, kdy začneš mlátit do vgv/hráčů a narušovat aktivně WB. Už tím narušuješ pasivně, že jsi někde, kde nemáš být. Ať už můžeš udělat větší paseku nebo vůbec nic, bugování je to, že jsi někde, kde nemáš být.

Našel jsi nějaký bug, dostal ses dovnitř, ok - na tobě v tu chvíli je bug nahlásit AT a dál jej nezneužívat. Čokoška tě tedy zabil, protože u vgv nemáš co dělat a počítali jsme, že jsi teda našel bug a půjdeš udělat, co máš. Místo toho sis řekl, že k VGV přilezeš znovu a pokud nevíš, proč to je problém, přečti si znovu odstavec nad tímto.

Abys dál nedělal co nemáš, dostal jsi jail na 24h bez jakéhokoliv záznamu. Za mě více než přiměřený trest.