Re: Mute za psaní ****

#21
Lemodile píše:
21 srp 2018 23:40
To by mě tedy opravdu zajímalo jak jsi se k takovému screenu dostal Jacku...
Když se na ten screen podíváš, tak ti dojde odkud ho mam, ale to nechme stranou.
Lemodile píše:
21 srp 2018 23:40
Každopádně jak jsem již psal, v takových situacích je obtížné reagovat na všechny a třeba najít správných slov. Když do něj v tu chvíli hustí polovina serveru + se ho ještě hráči ptají na různé otázky...
Vyprovokoval tě ten kick, souhlasím, že to není nic tak hrozného psát hvězdičky, ale přes to všechno, člověk si nemůže být vždy jist co je cenzura a co ne... Frowdex v tu chvíli asi těžko mohl vědět, že je to jen funny reakce a proto tě kicknul za to, že jsi napsal jakoby 3 sprosté slova, které byly vycenzurovány, kicknul tě aby jsi se trochu uklidnil a nepokračoval třeba s něčím horším, od toho tady ten kick přeci je.
A také řešíš snad mute, který jsi ani omylem nedostal pouze za psaní ****, přivodil sis ten mute sám.
S Frowdexem trochu proberu zmírnění a že nemusí vše řešit trestem, ale třeba diplomatičtější cestou, ale to co po kicku následovalo bylo na mute, nemyslíš?
Já chápu, že si nemusí být jist jestli je to cenzura nebo ne, ale vysvětli mi, proč mě pak ignoroval, když jsem se ho normálně ptal? Dal mi bezdůvodně kick a nechtěl to nijak řešit a ani se nechtěl omluvit. Ten mute jsem si nepřivodil sám, bylo to na podnět onoho kicku, který byl za nic. Nebýt kicku, či být omluvy, nestalo by se nic dál.

Myslím si, že diplomatická cesta byla neignorovat mě a napsat mi třeba msg, jak už jsem tu psal snad stokrát "sry nevedel sem". Stačilo by. I kdyby ne omluva, jsem člověk se kterym se dá normálně bavit a dá se semnou domluvit. Rozhodně bysme k nějakému záveru dospěli. Určitě k lepšímu než tím, že mě bude ignorovat.

Frowdex píše: A co třeba důvod proč jsem to napsal, to nenapíšeš?
Jak ho mám vědět?

Re: Mute za psaní ****

#22
Já chápu, že si nemusí být jist jestli je to cenzura nebo ne, ale vysvětli mi, proč mě pak ignoroval, když jsem se ho normálně ptal? Dal mi bezdůvodně kick a nechtěl to nijak řešit a ani se nechtěl omluvit. Ten mute jsem si nepřivodil sám, bylo to na podnět onoho kicku, který byl za nic. Nebýt kicku, či být omluvy, nestalo by se nic dál.
Nevím proč ti neodepisoval, možná řešil něco jiného, neměl čas, nebo bůh ví co...
Má cenu opakovat, že ten mute bys očividně nedostal, kdybys ho neprovokoval a choval se normálně, mohl jsi s tím kickem jít i na forum a vyřešit to nějak normálně, řekl bych, že na fóru by ti odpověděl 100%.
Myslím si, že diplomatická cesta byla neignorovat mě a napsat mi třeba msg, jak už jsem tu psal snad stokrát "sry nevedel sem". Stačilo by. I kdyby ne omluva, jsem člověk se kterym se dá normálně bavit a dá se semnou domluvit. Rozhodně bysme k nějakému záveru dospěli. Určitě k lepšímu než tím, že mě bude ignorovat.
Jasný, byla by to cesta, možná, že kdybys chvíli počkal, a ne mu během 1 min zaspamovat chat různými provokacemi apod. možná byste došli k lepšímu závěru, nebo jak jsem již zmiňovat, jít s tím rovnou na forum.

Re: Mute za psaní ****

#23
Lemodile píše:
22 srp 2018 00:30
Já chápu, že si nemusí být jist jestli je to cenzura nebo ne, ale vysvětli mi, proč mě pak ignoroval, když jsem se ho normálně ptal? Dal mi bezdůvodně kick a nechtěl to nijak řešit a ani se nechtěl omluvit. Ten mute jsem si nepřivodil sám, bylo to na podnět onoho kicku, který byl za nic. Nebýt kicku, či být omluvy, nestalo by se nic dál.
Nevím proč ti neodepisoval, možná řešil něco jiného, neměl čas, nebo bůh ví co...
Má cenu opakovat, že ten mute bys očividně nedostal, kdybys ho neprovokoval a choval se normálně, mohl jsi s tím kickem jít i na forum a vyřešit to nějak normálně, řekl bych, že na fóru by ti odpověděl 100%.
Myslím si, že diplomatická cesta byla neignorovat mě a napsat mi třeba msg, jak už jsem tu psal snad stokrát "sry nevedel sem". Stačilo by. I kdyby ne omluva, jsem člověk se kterym se dá normálně bavit a dá se semnou domluvit. Rozhodně bysme k nějakému záveru dospěli. Určitě k lepšímu než tím, že mě bude ignorovat.
Jasný, byla by to cesta, možná, že kdybys chvíli počkal, a ne mu během 1 min zaspamovat chat různými provokacemi apod. možná byste došli k lepšímu závěru, nebo jak jsem již zmiňovat, jít s tím rovnou na forum.
Očividně kdyby začal u sebe a zkusil přemýšlet za co mi dal kick a nedejbože by se omluvil, tak by to taky vedlo jinam. Jenže to je pan neomylnej. Nemůžu si pomoct, ale tohle byl záměr. Nemá cenu to řešit dál, mám kvůlu panu neomylnému a jeho kicku za nic další záznam do 3x a dost. Hoďte sem prosím lock. Všechno co napsal jsem rozprášil na všechny strany a nic jinýho očividně nevymyslí.

Re: Mute za psaní ****

#24
Frodex pokud je to oprávněné, tak bych to dále neřešil..to je jediný, co na takové lidi platí. Jinak přeji hezký den a netrávit tu kvůli takovým ptákovinám zbytečný čásek :D
Pac a pusu SnoopCZ .

Re: Mute za psaní ****

#25
Parádní chování, velkej kluk.
Tohle mám rád, nejradši bych to ještě zvýšil.
Jestli je teda skupina co se rozhodla dotáhnout to těmahle nesmyslama na ban, tak stačí říct dám vám ho hned.

"tohle byl záměr"
Přesně ty jo, tohle byla nevinná situace a ten zlý helper to zas rozhodl špatně. On totiž nemá ve hře ani v životě nic jiného na práci, než čekat až by se mohl přimíchat do nějakýho problému. To je totiž pro ty helpery tak strašně motivující...

"Všechno co napsal jsem rozprášil na všechny strany"
Tak když to říkáš. Já mám teda pocit, že ses nedostal na helpera tak ukazuješ jakej jsi borec. Od tý doby je to s tebou akorát horší. A s tím, jaké vzory chování pozoruju si dovoluju říct, že to není první, ani poslední trest pokud to bude stejný.

Nemá cenu to dál rozebírat, škoda slov. Myslim, že každej kdo do toho byl zataženej ví, že neudělala něco úplně správně.

"Hoďte sem prosím lock"
cron