Re: Mute za psaní ****

#11
Jack_Ounes píše:
21 srp 2018 22:16
TelefoniaRider píše:
21 srp 2018 22:01
[20:31:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [18] [Helper]Frowdex: Nespamujte s těma ****
Co tak vidím tak upozornění bylo + si dokonce dostal kick za to, aby si se uklidnil (v reasonu to není ale každému kdo aspoň trochu používá mozek by to mělo dojít..)

[20:32:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: das mi kick za hvezdicky podryhe?
Jak píše Frowdex.. píšeš provokativně a potom se divíš, že si dostal trest.
MarekD píše: xdd Šak na co tam je asi ta cenzura halo 🙈🙈 jinak Jack měl přestat když dostal kick to yy ale na jeho místě bych si to taky nenechal líbit. Jsou to jen hvězdičky bože... Podle mě Helper Frowdex tuhle situaci vůbec neustál a jednal moc zbrkle. 🤔
Cenzura tam je na sprostá slova a stejně to některé z nich ani nebere :D Sice jo jsou to hvězdičky a řešit by se to nemělo.. ale když to někdo píše schválně a pomalu se vysmívá Helperovi.. :D to mi přijde už moc..
Jack_Ounes píše: Čekal jsem, že se omluvíš za kick, kterej byl danej naprosto bezdůvodně a bez jediného varování.
Kick je varování :P Po kicku si máš uvědomit, že si udělal něco špatně a zeptat se v klidu normalně co si udělal a proč si dostal kick..
né stylem
[20:31:04] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: To nemuzu psat hvezdicky?
[20:31:16] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: Psal jsem hvezdicky a ty me kickujes
[20:31:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: Jsi normalni?
[20:32:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: Frowdexi, par pismen s hvezdickama, co je na tom spatne?
[20:32:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: *** ***** ****
[20:32:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: das mi kick za hvezdicky podryhe?
Nemluvě o tom posledním, kdy si to napsal naschvál aby si na sebe upoutal pozornost.. to že ti daný člen neodpovídá neznamená, že budeš hned dělat to, za co tě kicknul aby si na sebe upozornil..

Příště to řeš s chladnou hlavou a přestan dokud je čas.. Pokud ti fakticky neodpovídá neupozornuj na sebe ;)

PS: stačilo napsat do msg kde by si toho určitě všimnul a odpověděl ti ;)
Skvělé Telefone. To upozornění mě vůbec nezajímá, protože v době, kdy bylo napsané jsem vůbec nebyl na serveru.

Kick je varování za něco, co jsem udělal špatně. Jenže tady je základní kámen problému já jsem totiž nic špatného neudělal. Napsal jsem pár písmenek s hvězdičkama a to není nic proti pravidlům ani čemukoliv jinému.

Já vím proč mi neodpovídal. Došlo mu, že udělal blbost, ale kdyby to přiznal, tak by si ho tam nejmenovaní lidé pěkně podali, mohl napsat on mě do msg, nemyslíš?

A máš pravdu. Místo frajeřinek s kickem to chce řešit s chladnou hlavou a nevybíjet si svoje emoce na někom, kdo napsal jednu zprávu, která se ničím neprovinila.

Když se na to tak podívám, co tu vlastně řešíme? Spoštěč celé této události je kick, kterej je naprosto neoprávněnej a bezdůvodnej. Já si poklidně hraju, napíšu něco do chatu a přijde Frowdex a 4fun mě kickne? Vážně? To je snad výsměch.
kaemon_ píše:
Jack_Ounes píše: Zkus třeba příště nejdřív myslet a pak jednat. Jak že je to přísloví? Dvakrát měř, jednou řež. Měl by ses toho do budoucna držet, protože tuhle situaci jsi trochu nezvládl.
Vy mu vytváříte nepracovní podmínky, ve kterých je tolik zmatku, že by z tomu člověku praštilo a pak se oháníš tím, že situaci nezvládnul? Zkus se vžít do jeho role a vidět vás, zdánlivě inteligentní komunitu která myslí pouze 5 minut dopředu, provokují co to jde a pak se diví, že se helper snaží něco dělat. Bože... Helper se snaží něco vyřešit, tak rozdá pár kicků pro varování a vám to nestačí, tak se do toho pouštíte ještě víc? Zamysli se, vžij se do role Helpera, který řeší vás, x krát vás napomene v chatu, pak kickne a pak se divíte, že dojde na mute? Předpokládám, že by tě jako autorizovanou osobu napadlo dělat něco málo pro to aby jste se uklidnili, ale když vás napomenutí neprobere tak fakt nevím, co čekáš. Vy helperovi tvoříte pracovní podmínky, vy jste zodpovědní za to co děláte, tak se trošku zamysli a třeba příjdeš na to, že jsi s tou provokací měl přestat už po tom kicku, když ti může jasně dojít, že helper dostává nervy jako každej zdravej člověk.
Fakt, situaci oproti E2 se zhoupla do bodu, kdy se člověk co má urovnat pořádek bojí vůbec použít nějaký nástroje kterými ten pořádek může nastolit a když je použije, každý brečí jak je k nim svět nespravedlivý. Frowdex se zachoval správně, akorát vy to jako praví rebelové vidíte jako něco proti srsti. Na E2 se napomínalo i kickovalo za hodně věcí, za tohle bych ti mute fakt napařil taky, protože to je naprosto nemorální způsob konverzace ve veřejným chatu kde hrajou děcka. Jakmile bys napsal na forko, zacpal bych ti hubu zamysleti hodnou inteligentní odpovědí a už se s tebou nebavil, protože tohle jsou absurdní konflikty který by měli mít rychlý konec, nic víc.. Hold jste si navykli pár věcí které by jste měli omezit, tím myslím hlavně to jednání s helpery kteří vám jsou proti srsti..
Fakt, i když mám některý lidi za inteligentní jedince serveru, i oni překvapí a dokážou dělat věci který jsou tak akorát na přes držku, nic víc.
Byl bych se do jeho role vžil, ale už nechci. Já nenamítám nic proti tomu, že komunita není zrovna nejlepší, ale když už nemá nervy, tak ať si to nevybíjí na mě. Doposud jsem s ním neměl jediný problém. Kolikrát jsou v chatu daleko horší situace a nikdo to neřeší. Opravdu si nenechám líbit nějakej bezdůvodnej kick za pár hvězdiček. Mám pochopení proto, že má nervy, mám pochopení proto, že se splete, mám pochopení proto, že občas rozdá i nesmyslný kicky. Ale do háje, už jsem to tu psal. Stačilo mě neignorovat a normálně se omluvit. Vzhledem k tomu, že to neudělal mě nadále vůbec nezajímá, že je to jen člověk a má nějaký nervy. Situaci nezvládl a ani to nepřizná.

Ale jak říkám, stačila klidně jen omluva sry za kick do msg. Dál bych to neřešil ani nijak nepytval, ale rozhodně si nenechám líbit nějaké random fun kicky.
Tohle myslíš vážně? Dostaneš 2x kick a stejně v tom pokračuješ a pak se ještě zeptáš, jestli ti dám znovu kick? Sám jsi viděl, jak to v tom chatu vypadalo. Pak se ještě divíš, že dostaneš trest. Píšeš zde, že svou vinu nepřiznám, přitom ty zde děláš úplně to stejné.Trest jsi dostal oprávněně a jak jsem ti psal na dc, dále se s tebou o tom nehodlám bavit.

Re: Mute za psaní ****

#12
Frowdex píše:
21 srp 2018 22:35
Dostaneš 2x kick a stejně v tom pokračuješ a pak se ještě zeptáš, jestli ti dám znovu kick?
Sakra chceš mě vážně naštvat? Jestli totiž narážíš na tohle, tak ti asi uniká, že jsem to napsal dřív, než jsem vůbec nějakej druhej kick dostal.
[20:32:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: das mi kick za hvezdicky podryhe?
[20:34:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] Jack_Ounes Byl vyhozen od Frowdex z duvodu 'nespamuj'.
Jak si múžeme povšimnout, moje zpráva je přibližně o 2 minuty starší.

To samé platí o tvém rádoby varování, při kterém jsem já nebyl ani na serveru.
Frowdex píše: Kick jsi dostal oprávněně, navíc jsem vám spal, ať toho necháte
20:30:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] [18] [Helper]Frowdex: Na hvezdičky vám kašlu..
Navíc ty tu dost překrucuješ situaci. Vraťme se k tomu začátku, kde jsem napsal
[20:30:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: pri**** ti taky **** ty *****
Po tomto se mi dostalo kicku, který neměl jediný důvod. Zůstaňme u toho, že tohle je věc, která započala celý konflikt a Frowdexův nezájem vysvětlit mi co udělal to jen podpořil. Sice je moc pěkné, že tu kecáte blbosti typu
TelefoniaRider píše: Jak píše Frowdex.. píšeš provokativně a potom se divíš, že si dostal trest.
Ale to je naprosto nemístné a bezdůvodný trest, v podobě kicku, se mi dostal dávno předtím. Pořád mi přijde, že stačila ta jedna omluva a neignorovat mě.

Neměl jsem v plánu nikoho v chatu provokovat, dělat tam bordel ani cokoliv tomu podobné. Netvrdím, že jsem nějakej andílek a v chatu se neukazuju, ale tady jsem neudělal nic špatného. Byla to právě jedna jediná zpráva, kvůli které jsem dostal kick. V chatu je bordel skoro pořád a v jiných, daleko horších, případech ani po vícero zprávách mnohdy nepadne kick. Stále si stojím za tím, tento konflikt nebyl způsoben z mé strany.

Re: Mute za psaní ****

#13
Není to sranda když se v chatu někdo hádá a pak ještě někdo jiný začne spamovat, sice tam ta cenzura je, ale všeho s mírou, když už jsi dostal jeden kick, tak jsi měl hold přestat a ne jet dál...
Navíc neřekl bych, že mute jsi dostal jen za psaní ****

Není snadné řešit tyhle vaše kraviny, když se tě v msg a v chatu ptají na něco hráči, pak tam vy píšete:
[20:31:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] [25]*DarkGods [$]phiwings99: *
[20:31:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] [25]+DarkGods [$]borko369: * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
[20:31:16] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: Psal jsem hvezdicky a ty me kickujes
[20:31:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: Jsi normalni?
[20:31:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]**DarkGods [$]negjo: mango je . . . . .
[20:31:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [18] [Helper]Frowdex: Nespamujte s těma ****
[20:31:26] [Client thread/INFO]: [CHAT] [25]*DarkGods [$]phiwings99: Frowdex to asi tezko kdyz nic nedelas xdddddddddddd *
[20:31:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: HALO Frowdex
[20:31:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] [25]+DarkGods [$]borko369: Frowdex nenadavaj
[20:31:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: Na něco se tě ptam
[20:31:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [25]+DarkGods [$]borko369: Frowdex pls
[20:31:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: Důvod kicku?

[20:32:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: das mi kick za hvezdicky podryhe?

Viděl bych to na provokaci, nevhodné chování a spamování... minimálně, také nevím moc co řešíš, není to tak hrozný dostat mute na 24h, spíš jsi tady jen aby z toho Frowdex měl nějaký problém.
Jack_Ounes píše:"helpera" Frowdex.

A tohle sis mohl odpustit.

Trochu se to rozrostlo od doby co jsem to začal psát, takže tento můj příspěvek bude možná trochu outdated.

Re: Mute za psaní ****

#14
Jack_Ounes píše:
Frowdex píše:
21 srp 2018 22:35
Dostaneš 2x kick a stejně v tom pokračuješ a pak se ještě zeptáš, jestli ti dám znovu kick?
Sakra chceš mě vážně naštvat? Jestli totiž narážíš na tohle, tak ti asi uniká, že jsem to napsal dřív, než jsem vůbec nějakej druhej kick dostal.
[20:32:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: das mi kick za hvezdicky podryhe?
[20:34:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] Jack_Ounes Byl vyhozen od Frowdex z duvodu 'nespamuj'.
Jak si múžeme povšimnout, moje zpráva je přibližně o 2 minuty starší.

To samé platí o tvém rádoby varování, při kterém jsem já nebyl ani na serveru.
Frowdex píše: Kick jsi dostal oprávněně, navíc jsem vám spal, ať toho necháte
20:30:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] [18] [Helper]Frowdex: Na hvezdičky vám kašlu..
Navíc ty tu dost překrucuješ situaci. Vraťme se k tomu začátku, kde jsem napsal
[20:30:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: pri**** ti taky **** ty *****
Po tomto se mi dostalo kicku, který neměl jediný důvod. Zůstaňme u toho, že tohle je věc, která započala celý konflikt a Frowdexův nezájem vysvětlit mi co udělal to jen podpořil. Sice je moc pěkné, že tu kecáte blbosti typu
TelefoniaRider píše: Jak píše Frowdex.. píšeš provokativně a potom se divíš, že si dostal trest.
Ale to je naprosto nemístné a bezdůvodný trest, v podobě kicku, se mi dostal dávno předtím. Pořád mi přijde, že stačila ta jedna omluva a neignorovat mě.

Neměl jsem v plánu nikoho v chatu provokovat, dělat tam bordel ani cokoliv tomu podobné. Netvrdím, že jsem nějakej andílek a v chatu se neukazuju, ale tady jsem neudělal nic špatného. Byla to právě jedna jediná zpráva, kvůli které jsem dostal kick. V chatu je bordel skoro pořád a v jiných, daleko horších, případech ani po vícero zprávách mnohdy nepadne kick. Stále si stojím za tím, tento konflikt nebyl způsoben z mé strany.
Dostal jsi kick na uklidněnou, je u tebe celkem známo, že se necháváš lehce vyprovokovat, ale aby tohle vzniklo z kicku za:
[20:30:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: pri**** ti taky **** ty *****
Mi přijde celkem nenormální i na tvé poměry.

Re: Mute za psaní ****

#15
Lemodile píše:
21 srp 2018 22:55
Není to sranda když se v chatu někdo hádá a pak ještě někdo jiný začne spamovat, sice tam ta cenzura je, ale všeho s mírou, když už jsi dostal jeden kick, tak jsi měl hold přestat a ne jet dál...
Navíc neřekl bych, že mute jsi dostal jen za psaní ****
Lemo, nic jiného jsem předtím v chatu nepsal. Mute jsem dostal čistě za tu jednu zprávu. A s čím jsem měl přestat? Já jsem dostal kick za nic a zajímalo mě, proč to Frowdex udělal. Ignoroval mě, vyhýbal se odpovědi. Nejsem člověk, co si nechá něco líbit, to určitě víš.

Lemodile píše:
21 srp 2018 22:55
Není snadné řešit tyhle vaše kraviny, když se tě v msg a v chatu ptají na něco hráči, pak tam vy píšete:
[20:31:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] [25]*DarkGods [$]phiwings99: *
[20:31:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] [25]+DarkGods [$]borko369: * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
[20:31:16] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: Psal jsem hvezdicky a ty me kickujes
[20:31:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: Jsi normalni?
[20:31:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]**DarkGods [$]negjo: mango je . . . . .
[20:31:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [18] [Helper]Frowdex: Nespamujte s těma ****
[20:31:26] [Client thread/INFO]: [CHAT] [25]*DarkGods [$]phiwings99: Frowdex to asi tezko kdyz nic nedelas xdddddddddddd *
[20:31:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: HALO Frowdex
[20:31:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] [25]+DarkGods [$]borko369: Frowdex nenadavaj
[20:31:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: Na něco se tě ptam
[20:31:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [25]+DarkGods [$]borko369: Frowdex pls
[20:31:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: Důvod kicku?
Nesouhlasím s tím jak si z něj všichni začali dělat srandu, není to dobrý. Zase na druhou stranu si za to může sám. Místo toho aby si uvědomil, že udělal krok vedle a omluvil se akorát ignoroval a nechal vše proudit dál. Kdyby se omluvil, nestalo by se to. Tohle je prostě automatická reakce určité části komunity po tom, co helper udělá chybu.

Lemodile píše:
21 srp 2018 22:55
Není to sranda když se v chatu někdo hádá a pak ještě někdo jiný začne spamovat, sice tam ta cenzura je, ale všeho s mírou, když už jsi dostal jeden kick, tak jsi měl hold přestat a ne jet dál...
Navíc neřekl bych, že mute jsi dostal jen za psaní ****

Není snadné řešit tyhle vaše kraviny, když se tě v msg a v chatu ptají na něco hráči, pak tam vy píšete:
[20:31:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] [25]*DarkGods [$]phiwings99: *
[20:31:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] [25]+DarkGods [$]borko369: * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
[20:31:16] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: Psal jsem hvezdicky a ty me kickujes
[20:31:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: Jsi normalni?
[20:31:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]**DarkGods [$]negjo: mango je . . . . .
[20:31:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [18] [Helper]Frowdex: Nespamujte s těma ****
[20:31:26] [Client thread/INFO]: [CHAT] [25]*DarkGods [$]phiwings99: Frowdex to asi tezko kdyz nic nedelas xdddddddddddd *
[20:31:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: HALO Frowdex
[20:31:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] [25]+DarkGods [$]borko369: Frowdex nenadavaj
[20:31:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: Na něco se tě ptam
[20:31:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [25]+DarkGods [$]borko369: Frowdex pls
[20:31:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: Důvod kicku?
Lemodile píše:
21 srp 2018 22:55
[20:32:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: das mi kick za hvezdicky podryhe?

Viděl bych to na provokaci, nevhodné chování a spamování... minimálně, také nevím moc co řešíš, není to tak hrozný dostat mute na 24h, spíš jsi tady jen aby z toho Frowdex měl nějaký problém.
Začnu opět tím, že nic z toho by se nestalo, pokud by se vysvětlil hned první kick místo ignorace. Nevíš co řeším? Řeším to, že mám další naprosto nesmyslnej trest do 3x a dost, kam se opravdu dopracovat nechci. Radši to vezmu a pořádně to tu roztahám aby se vědělo, že si nenechám nic líbit, než dostat další kick třeba za to že něco prodávam v chatu. Nejde mi o to aby měl Frowdex nějakej problém. Jak jsem už psal, do tohoto incidentu jsem s ním neměl jediný problém. Spíš se mi zdá, že Frowdex chce abych měl problém já.


Lemodile píše:
Jack_Ounes píše:"helpera" Frowdex.

A tohle sis mohl odpustit.
Mohl, stejně jako Frowdex ten kick.
Lemodile píše: [20:30:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*Fallacy [$]Jack_Ounes: pri**** ti taky **** ty *****
Mi přijde celkem nenormální i na tvé poměry.
Kick na uklidněnou? Na co jsem se sakra měl uklidnit? Jak jsem výš psal, tohle byla pouze FUN zpráva na
[20:29:50] [Client thread/INFO]: [CHAT] [23]*Predators [$]L3x_: pri***** ti
Která obsahovala právě jen hvězdičky a né slova sprostá abych nemohl dostat kick. což se bohužel stejně stalo.

Re: Mute za psaní ****

#17
Frowdex píše:
21 srp 2018 23:16
Jack_Ounes píše:
21 srp 2018 22:55
To samé platí o tvém rádoby varování, při kterém jsem já nebyl ani na serveru.
To je ale tvůj problém.
Aha, je můj problém, že jsi mi dal kick ve 20:30:25 a o 7 vteřin později (20:30:32) jsi napsal své varování? To snad ani není reálně možné, to stihnout.

Ještě když se vrátíme k tvému provokování, o kterém jsi tak mohutně vypisoval, tak se ke mně dostalo tohle https://ctrlv.cz/1T8Q hahaha Frowdexi, to jsem se zasmál. Takhle jdeš lidem příkladem a divíš se, že pak někdo provokuje tebe.

Re: Mute za psaní ****

#19
Jack_Ounes píše:
Frowdex píše:
21 srp 2018 23:16
Jack_Ounes píše:
21 srp 2018 22:55
To samé platí o tvém rádoby varování, při kterém jsem já nebyl ani na serveru.
To je ale tvůj problém.
Aha, je můj problém, že jsi mi dal kick ve 20:30:25 a o 7 vteřin později (20:30:32) jsi napsal své varování? To snad ani není reálně možné, to stihnout.

Ještě když se vrátíme k tvému provokování, o kterém jsi tak mohutně vypisoval, tak se ke mně dostalo tohle https://ctrlv.cz/1T8Q hahaha Frowdexi, to jsem se zasmál. Takhle jdeš lidem příkladem a divíš se, že pak někdo provokuje tebe.
To by mě tedy opravdu zajímalo jak jsi se k takovému screenu dostal Jacku...
Každopádně jak jsem již psal, v takových situacích je obtížné reagovat na všechny a třeba najít správných slov. Když do něj v tu chvíli hustí polovina serveru + se ho ještě hráči ptají na různé otázky...
Vyprovokoval tě ten kick, souhlasím, že to není nic tak hrozného psát hvězdičky, ale přes to všechno, člověk si nemůže být vždy jist co je cenzura a co ne... Frowdex v tu chvíli asi těžko mohl vědět, že je to jen funny reakce a proto tě kicknul za to, že jsi napsal jakoby 3 sprosté slova, které byly vycenzurovány, kicknul tě aby jsi se trochu uklidnil a nepokračoval třeba s něčím horším, od toho tady ten kick přeci je.
A také řešíš snad mute, který jsi ani omylem nedostal pouze za psaní ****, přivodil sis ten mute sám.
S Frowdexem trochu proberu zmírnění a že nemusí vše řešit trestem, ale třeba diplomatičtější cestou, ale to co po kicku následovalo bylo na mute, nemyslíš?

Re: Mute za psaní ****

#20
Jack_Ounes píše:
21 srp 2018 23:25
Frowdex píše:
21 srp 2018 23:16
Jack_Ounes píše:
21 srp 2018 22:55
To samé platí o tvém rádoby varování, při kterém jsem já nebyl ani na serveru.
To je ale tvůj problém.
Aha, je můj problém, že jsi mi dal kick ve 20:30:25 a o 7 vteřin později (20:30:32) jsi napsal své varování? To snad ani není reálně možné, to stihnout.

Ještě když se vrátíme k tvému provokování, o kterém jsi tak mohutně vypisoval, tak se ke mně dostalo tohle https://ctrlv.cz/1T8Q hahaha Frowdexi, to jsem se zasmál. Takhle jdeš lidem příkladem a divíš se, že pak někdo provokuje tebe.
A co třeba důvod proč jsem to napsal, to nenapíšeš?
cron