Bezdůvodný ban za hack client

#1
Dobrý den, dne 26.08.2018 jsem dostal bezdůvodný ban od hráče plejmena. Kopal jsem v miningu, dnes jsem měl velké štěstí. Našel jsem stronghold a v něm 6 krystalů. Volal jsem s kámošem, ten mě může i usvědčit. Opravdu přísáhám , že jsem neporušil pravidla Vašeho serveru. Jsem tím zavázán, nikdy nechci cheatovat, ani ovlivňovat vývoj hry. Děkuji moc, ProinCZ.

Re: Bezdůvodný ban za hack client

#2
Nic proti, ale z mého hlediska jsem se z toho moc nedozvěděl. Ten ban od plejmena nejspíš nebyl bezdůvodný (na tomhle serveru AT banuje jen když má důvod a málokdy se spletou) - ten kámoš by tě sice mohl usvědčit, ale může to být i domluvené nejvíc by pomohli logy (jenže málokdo je pošle neupravené :D). Jinak si nemyslím, že by to bylo jen za tu stronghold s 6 krystaly, ale musel si toho udělat/vytěžit víc nějakým "divným stylem". Bylo by dobrý, kdyby se tu plejmen vyjádřil osobně.

Re: Bezdůvodný ban za hack client

#3
ProinCZ píše: Volal jsem s kámošem, ten mě může i usvědčit.
Tak vidíš, když tě kámoš může usvědčit tak není co dodat ;) Ale jinak jako jedinou možnost vidím amnestii. AT je zde velmi zkušené, myslím, že neudělalo chybu.

Re: Bezdůvodný ban za hack client

#4
ProinCZ píše: bezdůvodný ban od hráče plejmen
Jsem si jist, že plejmen určitě nerozdává bezdůvodné bany, když zrovna nema co dělat. Nejspíš k tomu měl nějaký důvod, kterým byl očividně hack client.
ProinCZ píše: Volal jsem s kámošem, ten mě může i usvědčit.
Nejsem si jist, že tvůj kamarád může doložit něco, čím by potvrdil tvou nevinu. Jeho dobré slovo AT rozhodně zajímat nebude.
lopo1 píše: Tak vidíš, když tě kámoš může usvědčit tak není co dodat ;)
Usvědčit - význam
zahrnout někoho důkazy tak, aby bylo mimo pochybnost, že se něčeho účastnil nebo dopustil
Ale řekl bych, že v tomhle případě jeho kamarád opravdu žádné takové důkazy nemá.

Jinak si také myslím, že tvoje jediná šance je amnestie.
Hodně štěstí.

Re: Bezdůvodný ban za hack client

#8
SantaJunior, pravděpodobně ze stejného důvodu jako ta práva schází mně. Není to "náplň naší práce," ale to neznamená bezúhonost pro vás. Pokud se nám podaří někoho chytit, má smůlu. Mezi námi komunikace na normální úrovni funguje, nepotřebujeme každý mít práva na všechno :)

Bohužel pokud Proin nepřesvědčí jinak, Skullovu úsudku věřím, nevěřím že by žádal o suspenzaci jen na základě pocitu :)

Re: Bezdůvodný ban za hack client

#9
Drae píše:
27 srp 2018 15:28
SantaJunior, pravděpodobně ze stejného důvodu jako ta práva schází mně. Není to "náplň naší práce," ale to neznamená bezúhonost pro vás. Pokud se nám podaří někoho chytit, má smůlu. Mezi námi komunikace na normální úrovni funguje, nepotřebujeme každý mít práva na všechno :)

Bohužel pokud Proin nepřesvědčí jinak, Skullovu úsudku věřím, nevěřím že by žádal o suspenzaci jen na základě pocitu :)
To ani Designer nemá práva na banovani? Co když někoho chytite a žádný helper+ nebo někdo jiný kdo může banovat není online? Hacker s x-ray pak může mezitím ponicit nějak ekonomiku

Re: Bezdůvodný ban za hack client

#10
Nemám, no.

Zcela upřímně, větší vrásky, než to že si s někým neporadím, mi dělá důvod proč to tu vlastně rozebíráme.
Proin se snaží obhájit, nešpiňme mu topic, díky.
cron