předčasný ban

#1
Dobrý den,
dne 14. 9. vydal Konrád Henlein prohlášení, v němž poprvé jasně vyjádřil požadavek na připojení území Sudet k Německu. Ovšem událost, ohledné které píši se stala o 80 let později v roce 2018.
Okolo 17:00 jsem vedl z mé strany mírně údeřivou konverzaci s helperem plejmen. Účelem tohoto pošťouchnutí bylo připomenout nedostatky eventů, jako například možnost spamovat pomocí truhly na konci eventu labyrint nebo bludiště (nemám tušení jak se atrakce jmenovala) dále na možnost stání na nepodkopatelném blocku při eventu podkopávačka. Důvodem proč jsem na tyto nedostatky upozornil byl ten, že jsem byl za ně osobně potrestán tímto členem AT.

V průběhu konverzace se ale plejmen zaměřil na můj jiný plán a to sice dostat stylově ban. Poté co na mě nepřiměřeně naléhal, jestli chci ban jsem mu odepsal, že chci trest za bugovani. Večer jsem dostal permaban s důvodem dle přání a ještě od chrise. :( Nic proti ale chtěl jsem osobně potěšit plemena, když už si dal tolik práce s tím naléháním na mé odstranění. A jak níže dokládám logy, chtěl jsem ban za bugování a nikoliv jen tak. Předem se omlouvám pokud některé části chybí a budu rád, pokud je plejmen doplní nebo upraví.

Doufám, že se tohle drobné nedorozumění brzy vyřeší nejlépe unbanem. S pozdravem polipo.



[17:01:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper+]plejmen] udělej event potřebuji ban
[17:02:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper+]plejmen -> ja] jestli chces a potrebujes ban, napis mi to hned
[17:02:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper+]plejmen -> ja] muzeme zařídit
[17:02:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper+]plejmen -> ja] takze ?
[17:02:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper+]plejmen -> ja] ban na vlastní žádost ?
[17:02:43] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper+]plejmen] pokud ti to udělá radost
[17:02:52] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper+]plejmen -> ja] ptam se tě, chceš ban na vlastní žádost ?
[17:03:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper+]plejmen -> ja] (y(
[17:03:53] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper+]plejmen -> ja] (y)
[17:04:26] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper+]plejmen] chci na blacklist, ban je pro suchary
[17:04:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper+]plejmen -> ja] takže nechceš ban ? nějak ted nechapu, psal si mi že potřebuješ ban
[17:05:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper+]plejmen] ale ban za bugovani, který mě zařadí na blacklist mezi další best hráče
[17:06:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper+]plejmen -> ja] to bys chtěl ?
[17:06:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper+]plejmen -> ja] ?
[17:07:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper+]plejmen] ještě mám něco rozdělaného, takže do konce měsíce tam budu stejně
[17:08:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper+]plejmen -> ja] něco rozdělaného aby si se tam dostal
[17:08:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper+]plejmen -> ja] ?
[17:08:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper+]plejmen] ano, jen čekám až nebude možný roll back
[17:08:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper+]plejmen -> ja] ahá, zajimavé, no pokusím se vyhovět tvé žádosti

Re: předčasný ban

#3
To teda nevyřešíme.
P*del si jdi dělat z někoho jinýho, nikoliv z lidí, kteří po práci/škole jdou něco dobrovolně dělat. Na tohle nemáme čas.
Jestli chceš bejt zajímavej před kámošema, jdi to prosim dělat jinam.

Re: předčasný ban

#4
Nějak nechápu co tu řešíš, chtěl jsi ban, dostal jsi ho a pak si jdeš napsat o unban.
Jestli to měl být nějaký vtip, tak mě pobavil ale jinak to nemůžeš myslet vážně :D.

Re: předčasný ban

#5
A co po nás jako chceš?!
Abychom ti dali UNBAN, počkali, až MOŽNÁ veleváženě něco vybuguješ a poděláš server nebo budeš zase dělat bordel?

Re: předčasný ban

#6
LOL! Tohle je úplně nový level bizáru! Chceš BAN, pak ho vlastně nechceš a po unbanu bychom se dozvěděli, že teď už ho zase chceš. Jsem rád, že konečně opouštíš tenhle server a myslím, že tu nikomu chybět nebudeš. Za to, jak si lidem kazil eventy a koukal si jak co nejvíce ztížit práci AT, sis nic jiného nezasloužil.

Re: předčasný ban

#7
Nějak nechápu co tu řešíš, chtěl jsi ban, dostal jsi ho a pak si jdeš napsat o unban.
Když jsem dostal ban na vlastní žádost, tak doufám že mohu dostat také unban na vlastní žádost.
A co po nás jako chceš?!
Abychom ti dali UNBAN
Ano, byl bych rád, kdybych unban dostal.
MOŽNÁ veleváženě něco vybuguješ a poděláš server nebo budeš zase dělat bordel?
To co ty považuješ za bordel je pro mě pouze neškodné poukázání na mezery. Nevěříš?
Obrázek

Mohl jsem rozházet přilby po spawnu, zničit ekonomiku, snížit příjmy serveru. Kdo by si koupil přilbu za 1300pp, když ji může koupit za 50k od hráče.
Hrát na serveru mě baví a za poslední měsíce se hodně posunul. Rozšíření takového bugu by znamenalo zničení půlročního úsilí celého AT. Rozhodl jsem se téměř všechny věci zničit, aby se nestalo to co na E2. Zachoval jsem pouze kosmeticky neškodné věci jako připomínku.
Kdo nepochopil, tak je to photoshop, můžete se o tom přesvědčit na /res tp o.
Neberte tohle jako poukázání na to že já jsem ten nejlepší, protože jsem nezničil ekonomiku serveru. Barte to jako fakt, že každý systém má trhliny a je jen otázkou času, než ji někdo najde.

Re: předčasný ban

#8
Xddd wtf halo. Tohle je road to BL, nebo co? :D

Tohle už je fakt výsměch, nic jinýho. Očividně nemáš ve svym posranym životě nic lepšího na práci, než opruzovat na kostičkách a dělat si z někoho prdel. Fakt nechápu o co ti jde. Pokračuj dál a možná ti AT z lásky k tobě daruje i jednosměrnou letenku na BL.
cron