otázka

#1
Vím že to sem nepatří, nevím jak napsat sz, nevím jestli tu je nějaký forko na toto, ale budiž.
(Kdyžtak prosím o přesun do správne sekce díky)
1. Když už se za "heki" ban nedává, my všichni co máme ban za "heki", máme šanci v Amnestii.

2. a Kvůli tomuto se chci zeptat na jednu důležitou otázku

Otázka: Co vlastně znamená "Amnestie", co to vůbec je, jak to funguje, omlouvám se jestli vám připadám jak největší deb*l. Ale jsem tu nový Od E3 (asi půlka E3). Tak nevím co taz "Amnestie" znamená. (Pokud to tu je někde napsané na forku pls odkaz baj)

Doplněk: budu rád za kdyždý koment co mi tu hodíte, pokud bude negativní, nebo positivní. je mi to v celku jedno. ale nejradši bych tu viděl komenty tipu, "Amnestie známená to a to"

Děkuji za pochopení :), Hezké vánoce a Hlavně štastný nový Rok všem od Epesu.

Re: otázka

#2
Amnestie se vyhlašuje většinou o vánocích a není to podmínkou, vyhlášena nemusí být.
Amnestie je období, kdy mají možnost hráči, kteří mají ban za hacky si podat žádost o unban, ale ta má určitý podmínky (počet slov, apd.)
A pak to probíhá jako klasický hodnocení unbanu.
O tom, jestli amnestie bude, se dozvíš na webu nebo na facebooku. Tam se to určitě bude ohlašovat.

Re: otázka

#3
Děkuji za odpověd, budu to mít na mysli. Pokud to bude stejnak to nedám, ale jak se říká "za zkoušku nic nedáš :)"

Re: otázka

#4
A velice se omlouvám spamu forka, ale já jsem nedočkavý hráč. kdybych dodal logy mého četu z celého epesu 3. pomohlo by to na ub nebo by to bylo k ničemu?

Re: otázka

#5
Fanda66 píše:
23 pro 2018 16:21
A velice se omlouvám spamu forka, ale já jsem nedočkavý hráč. kdybych dodal logy mého četu z celého epesu 3. pomohlo by to na ub nebo by to bylo k ničemu?
Hele asi takhle. Bez amnestie to vůbec nemusíš zkoušet, protože to je akorát zabitej čas. Když už náhodou amnestie přijde, tak jediný na čem by ti mělo záležet je, jak bude vypadat tvoje žádost. Ta žádost by měla být alespoň trocha formální, spisovná, smysluplná a měl bys tam osvětlit své počínání a důvod, proč bys vlastně měl zrovna ty ten unban dostat. Předem bych ti doporučil tam nepsat nic ve stylu "zkoušel jsem to, nedalo mi to, jen jsem s tim něco udělal a hned jsem to vypl". Takový kecy nikoho nezajímaj. Každej moc dobře víme, že si lidi stahujou hacky protože jsou L a musí bejt lepší jak ostatní. Neber tohle jako něco negativního, pouze se ti snažím poradit aby ses vyvaroval zbytečným nepříjemnostem. Jednoduše řečeno moje doporučení je zatím dělat že neexistuješ a až nadejde správný čas, tak do toho dej všechno.

S přáním Veselých Vánoc a šťastný nový rok, Jack
cron