mute na 24H

#1
Čau, včera okolo 22 hodiny večerní jsem si delal q v nové vánoční lokaci, zatím co jsem to v poklidu dělal, tak mi nejaky spartakuz31 začal vyžírat, ale fakt hodně. Něměl jsem na něj náladu tak jsem mu poprvé vynadal. Za to jsem dostal kick. Ten byl oprávněný, ale on furt vyžral. Potom jsem do chatu napsal asi 150 hvězdiček (jako cenzůru) a to jsem dostal mute na 24 hodin. Mezitím jsem volal s kámošemi na dc a ti mi řekl že to je neoprávněné, že za hvězdičky se mute dávat némá.

Díky

Re: mute na 24H

#2
Jen taková otázka... jak má helper poznat jestli to jsou hvězdičky nebo sprosté slova? 8-)

Re: mute na 24H

#5
Pokud ti to vyziral tak to je fakt strasne jaci jsou hraci, ale ten mute bych byl pro aby se odstranil nebo aspon zkratil za spam

Re: mute na 24H

#6
Ahoj, mute jsi nedostal pouze za ty hvězdičky ale i za to, co jsi tam psal, upozorněn jsi byl nejdříve v chatu, poté kickem, a pak mutem. Tedy jsi byl před mutem 2x upozorněn. Chápu, že ti vadilo, že ti někdo vyžíral, jelikož tu včera vyžíralo opravdu dost lidí, nevím, zda jsi i ty jemu, nebo pouze on tobě ale prostě nadávky do public chatu nepatří a pokud mu potřebuješ něco napsat, tak mu to napiš do /msg. Jestli tě vyprovokoval třeba tím, že za tebou běhal a čekal, než bude mít málo, aby ti ho zabil a tím tě vyprovokoval, tak tě chápu, jelikož to tu pár nejmenovaných hráčů ostatním dělalo ale musíš také nějak udržet ty emoce.

Re: mute na 24H

#7
Drepcikon: ***** (ko kot)
Drepcikon: tak ses *****z (pičuz)
Frowdex: klid
Drepcikon: to hovado vyzira
Sdeleni: stop be solty
Drepcikon: ja ti dam salt
Drepcikon: ty si vazne chora
Drepcikon: ***** (svině)
Drepcikon: po 3
Frowdex: /kick drepcikon klid
Drepcikon: :P
Drepcikon: Hej Frowdex
Drepcikon: ja nwm co rict ale ten ******************************************************* mi už po 5 vyzral snegulaga
Frowdex: /mute drepcikon 24h nadavky

(pokud cokoliv z toho bylo z frakčního chatu tak se omlouvam, moje logy to nezaznamenali a v serverovych se to tezko poznava) Jinak upozorněn si byl 2x tak v mute problém nevidím :D
cron