Re: Jail na 24h

#31
On si to taky Chrisi nikdy nevybrečel veřejně, ale někde bokem, aby se ti hráči nemohli obhájit... Takže na základě jeho topiců to fakt nebylo.. :D A taky je fakt, že by se věci z frakčních chatů a podobně neměly řešit, podle toho co říkalo AT...

Re: Jail na 24h

#32
phiwings99 píše:
24 bře 2019 20:11
A taky je fakt, že by se věci z frakčních chatů a podobně neměly řešit, podle toho co říkalo AT...
Frakční chat vidí pouze hráči frakce, ale frakční tituly vidí úplně všichni kdo se na to podívá.
Mám pocit že frakční chat se tedy neřeší, ale tady tohle by se asi řešit mělo, jelikož to vidí každý.

Re: Jail na 24h

#33
Po rozhovoru se členy AT. A i rozhovoru s Linnym rozhodujeme následovně.

Jail se prodlužuje ještě o pět hodin. Berte tím prosím na vědomí nasledující:
- Máme určitou míru tolerance a víme, že jsme na PVP serveru. Proto Vás nepranýřujeme za věci typu jsi slabko, lowka apod. nechceme dělat server, kde se budeme mít všichni krásně víme, že to nejde.

- Nicméně provokace, pojmenování frakčních titilů které jsou veřejně zobrazitelné typu "svevir sucks" už považujeme trošku přes čáru. To už podle nás není takové běžné posmívání, ale prostě již urážlivé gesto, které pak má většinou za cíl interakci druhé strany.
- Také je potřeba říct, že obě strany vědí, že dlouhodobě mají konflikty. A už je potřeba to ukončit. Pokud se obě strany budou neustále provokovat bude to to jak jsem psal.
"nov víš, já jsem ho sice urazil, to je pravda, nebo jsem mu řekl že je č_rák, ale je to proto, že on mi před dvěma dny řekl tohle a tohle. Dokud ani jedna strane nepřestane, bude to generovat problémy, které jsou již z hlediska pravidel horší a které tu pak musíme řešit.
Liny sám snad dle rozhovoru přiznává určitou míru svého zavinění. Rozumíme však argumentům, že třeba v minulosti mohlo býti řešeno třeba nějak mírněji. Proto jsme se domluvili na tom, že trest ponecháme a prodloužíme(trošku poučení pro vás) ale že ho nebudeme počítat.

Berte však prosím již přítě na vědomí, že jste zodpovědní za to, co kde kam dáte veřejně a že naše míra pochopení pro nějakou běžnou provokaci je sice nastavena, ale není rozhodně nekonečná. Také prosím zvažujte svoje chování k někomu s kým víte, že mezi ním a vámi, nebo skupinou kam patříme řešíme dlouhobější konflikty.Protože v případě, že to budete furt něčím přiživovat se fakt nikam nedostaneme

Také bychom rádi zmínili zcela absurdní argumentace, které už nikdy Admin týmu nikdo nikdy nepředkládejte, pokud s náma chcete komunikovat. Vím, že nejsou linyhoa nemůže za ně, přes to bychom to rádi zmínili, protože zazněly v tomto topicu:

Jedná se zejménena o:

Kód: Vybrat vše

My víme, že to jde vidět, ale my jsme mu neříkali, at se na to dívá
Nezlobte se na mě, ale tohle nás fakt naštvalo. Na tom stejném principu by bylo, kdybychom někoho pranýřovali třeba na facebooku, nebo udělali nějako webovku o tom, kde bychom psali něco ve smyslu tohohle, nebo v případě minulém že je K_kot a pak bychom řekli, že "no ale my jsme tě nenutili to číst"
Přijde nám to zcela absurdní argumentování a už bychom se příště k tomu neradi vyjadřovali.
Já kdyby mě to uráželo tak bych se s ním domluvil
Tak to by byla samozřejmě pro nás paráda.Ale každej si šáhněte do svědomí o tom, jak byste nakráčeli si chatovat s někým koho nesnášíte a šli ho slušně poprosit o to, at něco někde vymaže. Nebude lepší, když se budeme chovat navzájem k sobě tak, abychom jo někdy někoho třeba trošku vyprovokovali, když jsme na serveru, ale abychom zároveň znali hranu toho, kdy už to fakt trošku přeháníme a nevyráběli zbytečný problémy? My si myslíme, že ano.

Opravdu už prosím stačí.
Vyslyšeli jsme váš feedback k tomuto tématu, pro příště jsme vás informovali, že tohle není v pásmu naší tolerance a prosím obě strany sporu, aby se už opravdu krotili a uživali si hru bez těchle věcí a nezapomínali na to, že to že vkročí na PVP server automaticky neznamená, že nemají žádnou hranu jak se mohou k tomu druhému chovat. A že my nemáme neomezenou kapacitu na to, řešit vleklé nekončící spory, kde už nikdo vlastně ani neví, kdo to začal, proč a jak a všichni říkají, že za to může ten druhý.

Věřím, že takto s tím bylo naleženo asi nejlépe jak v rámci možností mohlo. Jail sice zůstává, ale jasně definuje náš postoj k tomuto přístupu k věci. Avšak trest není počítán,takže nikoho zbytečně nezničí víc, než je nutné. Pro příště zároven bylo definován náš práh toho, co ještě můžete dělat, obzvláště z hlediska dlouhodobého pohledu na věc.

Na základě rozhovoru mezi AT s i Linnym věřím, že takto je dobré řešení pro obě strany.
Děkujeme.
cron