Re: Jail na 24h

#13
Neštvete mě. To, co tam bylo napsaný nebyly věci typu, že je L apod.
Jsi hodnej, že jsi nikomu nepsal, že se na to nemá koukat ale je fakt, že ty frakční informace jsou k dispozici komukoliv.
A ne že bych se ho chtěl zastat, ale na forum psát aktuálně nemůže dokud nepřestane vyšilovat

Re: Jail na 24h

#14
ChrisC07 píše:
24 bře 2019 17:49
Neštvete mě. To, co tam bylo napsaný nebyly věci typu, že je L apod.
Jsi hodnej, že jsi nikomu nepsal, že se na to nemá koukat ale je fakt, že ty frakční informace jsou k dispozici komukoliv.
A ne že bych se ho chtěl zastat, ale na forum psát aktuálně nemůže dokud nepřestane vyšilovat
No moc jsem tvoji zprávu nepochopil, mě de o to že nechci aby se mi to započítalo do 3x a dost, jediný titul který jsem já dal a týkal se sverira je titul "sverrir sucks", nehleď na to že mi nikdo ani nenapsal abych ten titul odebral takže to asi nikomu ani nevadilo + se to vše řešilo za mými zády a neměl jsem ani možnost k tomu něco dodat proto píšu sem.

Re: Jail na 24h

#15
Reagoval jsem na argument typu, ze je to stejny, jako když někomu píšeš L.Take na to, že jste nikomu nepsali, ať se mrkne na info o vaší frakci...

Zatím nevím, proč by ti měl být ten trest nepočítán.
Chtěli jste se do něj strefovat? Ano.
Očekával jsi jako žádost, že to máš smazat? Proč to tam vůbec sakra dáváš.
Tady je realny vysledek vašich nekonečných neshod.
Ještě pak máte dostatek odvahy na to jít sem a žádat po nás, že to máme do nekonečna řešit tím, že vás budeme. žádat, ať se nechováte jako blbci a něco někde smažete a přestanete se do sebe strefovat.

Kdo a kde na to furt má brát energii, když furt ze všeho máte prdel a někdo je schopnej tu ještě zmínit takove argumenty?

A jestli chcete diskutovat o tom, jestli to vadí nebo nevadí, tak si nech ten trest radši uplynout.

Re: Jail na 24h

#16
ChrisC07 píše:
24 bře 2019 18:10
Reagoval jsem na argument typu, ze je to stejny, jako když někomu píšeš L.Take na to, že jste nikomu nepsali, ať se mrkne na info o vaší frakci...

Zatím nevím, proč by ti měl být ten trest nepočítán.
Chtěli jste se do něj strefovat? Ano.
Očekával jsi jako žádost, že to máš smazat? Proč to tam vůbec sakra dáváš.
Tady je realny vysledek vašich nekonečných neshod.
Ještě pak máte dostatek odvahy na to jít sem a žádat po nás, že to máme do nekonečna řešit tím, že vás budeme. žádat, ať se nechováte jako blbci a něco někde smažete a přestanete se do sebe strefovat.

Kdo a kde na to furt má brát energii, když furt ze všeho máte prdel a někdo je schopnej tu ještě zmínit takove argumenty?

A jestli chcete diskutovat o tom, jestli to vadí nebo nevadí, tak si nech ten trest radši uplynout.
Jestli tohle hodláš nechat do 3x a dost kvůli tomu že si dá někdo titul "sverrir sucks", co neni ani vulgárni atp.. je už moc přehnaný, ten jail jé též hodně ale ten se překousnout dá ale jestli taková kravina se má počítat do 3x a dost tak za chvíli se budou lidi bát připojit na server aby hned nedostali permu + bych ocenil kdyby si to řešit v klidu

"Očekával jsi jako žádost, že to máš smazat? Proč to tam vůbec sakra dáváš. "
Pokud by to někomu vadilo tak bych očekával že by napsal abych to odebral což se nestalo tím pádem s tím asi nikdo ani problém neměl.
Proč jsem to tam dal? Protože jsem nevěděl že za něco takového vůbec může být trest a když jsem od vás dostal zprávu že nebudete řešit někoho kdo má titul co uráží moji matku tak jsem OPRAVDU nečekal že toto bude hůř trestáno.

Re: Jail na 24h

#17
+ chci dodat jestli tohle se bere jako trest za cílenou provokaci tak by měl mít sverrir permu za to jak každému z enemy začne psát do chatu že je lowka, slabko jakej to je noob, uráží je a nadává jim pokaždé co někoho zabije.

Re: Jail na 24h

#18
LinnyY1 píše:
24 bře 2019 18:33
+ chci dodat jestli tohle se bere jako trest za cílenou provokaci tak by měl mít sverrir permu za to jak každému z enemy začne psát do chatu že je lowka, slabko jakej to je noob, uráží je a nadává jim pokaždé co někoho zabije.
Aha, takže kdy už tohle jako prosim tě skončí?
Budete si to teda do nekonečna oplácet a pak oba řikat, že ten druhej mi udělal tohle a tohle tak já jemu tohle a tohle.... A obě strany pak mektaji, ze s tim nic neděláme. Takže necháte se už do řiti bejt, nebo se tu teda navzajem vybanujeme?
Klidně mi teda pošlete co všechno vám dělal, on pošle co děláte vy jemu, všichni dostanete ban a bude klid. Nebo nevim jaký východisko má kauza svevir a vy.
Pokud by to někomu vadilo tak bych očekával že by napsal abych to odebral
Jasně, stejně jako kdokoliv z vas by sel nejdriv slušně poprosit někoho, s kym nevychází než by to šel řešit. Ale prosím Vás...
Protože jsem nevěděl že za něco takového vůbec může být trest
A co za to jako má bejt. Kdy už konečne bude cjvíli klid, kdy už oba přestanete dokud vás nezačneme za ty provokace trestat. Je to jednoduchý, nikdy...

Už toho máme fakt dost.

Re: Jail na 24h

#19
Mě ale nevadí jail, klidně si to "odsedím" jak už jsem psal ale něco takového by se nemělo brát do 3x a dost však je to úplná blbost...
+ mě jsou ostatní šumák a já nemám zapotřebí nikoho banhuntit nejsem jak někteří co to mají zapotřebí.

Proto bych tě chtěl požádat jestli by sis to mohl celé ještě jednou rozmyslet a sám uznat že takováto blbost se dá vyřešit jen tím jailem ale brát to do 3x a dost je přehnané

Re: Jail na 24h

#20
Nechci se do toho nějak rýpat, ale podle mě je takovéto trestání nesmyslné. Je evidentní, že se tu dvě strany snaží banhuntit pomocí AT, který se stále nepoučil a řeší tyhle jejich nepatrné narážky a posměšky. Pokud tohle někoho vážně rozhodí, myslím si, že by neměl používat internet.

Snaha o eliminaci narážek typu "jsi noob" na PvP serveru je boj s větrnými mlýny, který akorát zabíjí komunitu.
cron