Re: Jail na 24h

#21
A co přesně si z toho tedy vezmete? Že příště až se budete zase provokovat už něčím z našeho pohledu asi horším, než takový to že je někdo slabko, a L apod.... dáme vám jail, kterej stejně obejdete na druhym účtě a počítat vám to nebudeme, takže do sebe budete dál takhle šít.
Což ve výsledku bude generovat další a další problémy a jsme zase tam, kde jsme byli. Nebo ne?
To je totiž to, co tu někteří co tě tu obhajují dělají. Pak něco řeším a je to '' no víš on mu sice teda říkal, že je to koko t, ale je to tím, že on mu dva dny předtím dělal to a to''

Z toho teda asi prostě vyplývá, že dokud si nepřestanete navzájem mrvit hru, asi nebude dobře ani pro nás, ani pro nikoho z vás.
...

Re: Jail na 24h

#22
Mě jail dokáže postačit jako trest ze kterého bych se ponaučil abych tu danou věc příště už nedělal i přes to že v této situaci je ten jail přehnaný ale překousnout ho dokáži, ale aby se mi to počítalo do 3x a dost mi vadí a byl bych rád kdyby se mi to nepočítalo a mohl jsem si z toho odnést jen ten jail.

Re: Jail na 24h

#23
1T0S_ píše:
24 bře 2019 18:59
Nechci se do toho nějak rýpat, ale podle mě je takovéto trestání nesmyslné. Je evidentní, že se tu dvě strany snaží banhuntit pomocí AT, který se stále nepoučil a řeší tyhle jejich nepatrné narážky a posměšky. Pokud tohle někoho vážně rozhodí, myslím si, že by neměl používat internet.

Snaha o eliminaci narážek typu "jsi noob" na PvP serveru je boj s větrnými mlýny, který akorát zabíjí komunitu.
Přesně tak. Na pvp fraknčím serveru by si podle mě nikdo nic z něčeho jako je "sverrir sucks" dělat neměl a jestli jo, tak by rozhodně neměl hrát na takovém serveru.

Tady jde prostě o to, že takových případů, kdy měl někdo takovou blbost v titlu tu bylo už tisíc a nikdo to neřešil, nikdo za to nedostal ani trest, takže je naprosto nemyslitelné aby za to LinnyY najednou dostal trest a ještě se počítal do 3x a dost. To je prostě blbost. Jde čistě o banhunt, kterej by se v tomhle případě neměl vůbec řešit. Jsou to prostě věci, který jsou součástí PvP serverů. Neni to ani nic strašnýho. Určitě může každej člověk žít s tím, že má někdo v title jeho jméno + sucks. Jestli ne, měl by odpojit internet a jít se nadechnout čerstvého vzduchu, třeba by se mu okysličil mozek a přišel na normální myšlenky.
ChrisC07 píše: A co přesně si z toho tedy vezmete? Že příště až se budete zase provokovat už něčím z našeho pohledu asi horším, než takový to že je někdo slabko, a L apod.... dáme vám jail, kterej stejně obejdete na druhym účtě a počítat vám to nebudeme, takže do sebe budete dál takhle šít.
Což ve výsledku bude generovat další a další problémy a jsme zase tam, kde jsme byli. Nebo ne?
To je totiž to, co tu někteří co tě tu obhajují dělají. Pak něco řeším a je to '' no víš on mu sice teda říkal, že je to koko t, ale je to tím, že on mu dva dny předtím dělal to a to''

Z toho teda asi prostě vyplývá, že dokud si nepřestanete navzájem mrvit hru, asi nebude dobře ani pro nás, ani pro nikoho z vás.
...
Tohle se nijak nehorší, věci typu že někdo někomu píše "L, slabko, noob, lama.." prostě patří bežně k PvP serverům, toho se nijak zbavit nedá, takže by se to ani nemělo řešit. Nikomu prostě neublíží, když mu někdo napíše, že je L. A jestli jo, tak nemá na PvP MC co dělat. Může si jít číst wikipedii.

Re: Jail na 24h

#24
LinnyY1 píše:
24 bře 2019 18:20
ChrisC07 píše:
24 bře 2019 18:10
Reagoval jsem na argument typu, ze je to stejny, jako když někomu píšeš L.Take na to, že jste nikomu nepsali, ať se mrkne na info o vaší frakci...

Zatím nevím, proč by ti měl být ten trest nepočítán.
Chtěli jste se do něj strefovat? Ano.
Očekával jsi jako žádost, že to máš smazat? Proč to tam vůbec sakra dáváš.
Tady je realny vysledek vašich nekonečných neshod.
Ještě pak máte dostatek odvahy na to jít sem a žádat po nás, že to máme do nekonečna řešit tím, že vás budeme. žádat, ať se nechováte jako blbci a něco někde smažete a přestanete se do sebe strefovat.

Kdo a kde na to furt má brát energii, když furt ze všeho máte prdel a někdo je schopnej tu ještě zmínit takove argumenty?

A jestli chcete diskutovat o tom, jestli to vadí nebo nevadí, tak si nech ten trest radši uplynout.
Jestli tohle hodláš nechat do 3x a dost kvůli tomu že si dá někdo titul "sverrir sucks", co neni ani vulgárni atp.. je už moc přehnaný, ten jail jé též hodně ale ten se překousnout dá ale jestli taková kravina se má počítat do 3x a dost tak za chvíli se budou lidi bát připojit na server aby hned nedostali permu + bych ocenil kdyby si to řešit v klidu

"Očekával jsi jako žádost, že to máš smazat? Proč to tam vůbec sakra dáváš. "
Pokud by to někomu vadilo tak bych očekával že by napsal abych to odebral což se nestalo tím pádem s tím asi nikdo ani problém neměl.
Proč jsem to tam dal? Protože jsem nevěděl že za něco takového vůbec může být trest a když jsem od vás dostal zprávu že nebudete řešit někoho kdo má titul co uráží moji matku tak jsem OPRAVDU nečekal že toto bude hůř trestáno.
za chvíli se budou lidi bát připojit na server aby hned nedostali permu
Přesně, to je náš cíl!
Jestli ju chtěj, tady je návod:
1) Připoj se na server
2) Přihlaš se
3) Napiš tyto příkazy:
[15:31:51] [Server thread/INFO]: LinnyY1 issued server command: /f title LinnyY1 &4sverir sucks
[15:32:52] [Server thread/INFO]: LinnyY1 issued server command: /f title borko369 &4sverir sucks
[15:32:56] [Server thread/INFO]: LinnyY1 issued server command: /f title negjo &4sverir sucks
[15:33:00] [Server thread/INFO]: LinnyY1 issued server command: /f title Drepcikon &4sverir sucks
[15:33:11] [Server thread/INFO]: LinnyY1 issued server command: /f title razingchaos &4sverir sucks
[15:33:20] [Server thread/INFO]: LinnyY1 issued server command: /f title phiwings99 &4sverir sucks
[15:33:28] [Server thread/INFO]: LinnyY1 issued server command: /f title PAVLiTKO &4sverir sucks
[15:33:33] [Server thread/INFO]: LinnyY1 issued server command: /f title TheDarkLord173 &4sverir sucks
[15:33:42] [Server thread/INFO]: LinnyY1 issued server command: /f title TheDarkness &4sverir sucks
[15:33:50] [Server thread/INFO]: LinnyY1 issued server command: /f title Pan_Reed &4sverir sucks
[15:33:57] [Server thread/INFO]: LinnyY1 issued server command: /f title reversse &4sverir sucks
1T0S_ píše: Nechci se do toho nějak rýpat, ale podle mě je takovéto trestání nesmyslné. Je evidentní, že se tu dvě strany snaží banhuntit pomocí AT, který se stále nepoučil a řeší tyhle jejich nepatrné narážky a posměšky. Pokud tohle někoho vážně rozhodí, myslím si, že by neměl používat internet.

Snaha o eliminaci narážek typu "jsi noob" na PvP serveru je boj s větrnými mlýny, který akorát zabíjí komunitu.
Jo, přesně, my jsme totiž udělili trest za to, že mu psali, že je noob ;)

Teď vážně. Myslím si, že to zašlo až příliš daleko. Pokud vám se to tak nezdá, tak nám se naopak zdá, že toto už bylo přes čáru. Já jako nechápu argumenty typu: Dal jsem celý frakci tituly, který někoho provokujou/zesměšňujou/... a domnívám se, že to tomu člověku rozhodně nebude vadit, a já jsem vlastně nic neudělal, protože mi nikdo neřekl, že je to tak špatně. Neodsoudili jsme tě hned, nějakou dobu jsme nad tím přemýšleli, ale tohle se nám prostě zdá už moc. Samozřejmě ti nikdo nic neřekne, pokud nahlásíš sverrira za to, že ti nadával/provokoval.... Pokud i jeho chování bude přes čáru, trest ho také nemine. Ale asi všichni víme, jak to pak nakonec skončí.

Re: Jail na 24h

#25
Čte si vůbec někdo to co píšu?????
Jail mi nevadí klidně si ho odsedím i přesto že je to přehnaný trest, ale nenechám si za tuto dávat 3x a dost (warn), pokud se mi nechá tak rovnou sverirovi ušetřím práci s tím aby mě banhuntil a přestanu tam hrát.

Re: Jail na 24h

#28
Jack_Ounes píše: Dobře, takže

Počítá se do do 3x a dost?

Nepočítá se to do 3x a dost?
Zatím se to počítá.

Nechápu, proč se ze dne na den dokáže stát to, že někdo dostane trest za to. co x desítek lidí udělalo před ním a to ještě s horšímy tituly, nevím, jestli si to sverrir zase vybrečel, když se bavil na discordu s někým z AT, ale tohle je k zasmání..

Re: Jail na 24h

#29
Jack_Ounes píše: Dobře, takže

Počítá se do do 3x a dost?

Nepočítá se to do 3x a dost?
LinnyY1 píše:
24 bře 2019 19:19
Čte si vůbec někdo to co píšu?????
Jail mi nevadí klidně si ho odsedím i přesto že je to přehnaný trest, ale nenechám si za tuto dávat 3x a dost (warn), pokud se mi nechá tak rovnou sverirovi ušetřím práci s tím aby mě banhuntil a přestanu tam hrát.
Zatím se to počítá, ještě dnes se o tom poradíme.

Re: Jail na 24h

#30
Jack_Ounes píše:
24 bře 2019 19:26
Dobře, takže

Počítá se do do 3x a dost?

Nepočítá se to do 3x a dost?
Můžeš mu přestat dělat advokáta?
Myslim, že psát umí sám.
Nátlak na přehodnocení situace ještě nikam nikdy teda nevedl. Jestli po nás chcete něco přehodnotit, nebude to fakt za 4,5 minuty.
Ještě se o tom poradíme.
Fufen píše:
Jack_Ounes píše: Dobře, takže

Počítá se do do 3x a dost?

Nepočítá se to do 3x a dost?
Zatím se to počítá.

Nechápu, proč se ze dne na den dokáže stát to, že někdo dostane trest za to. co x desítek lidí udělalo před ním a to ještě s horšímy tituly, nevím, jestli si to sverrir zase vybrečel, když se bavil na discordu s někým z AT, ale tohle je k zasmání..
Nevim co si kde svevir kdy vybrečel, když na základě jeho topiců se nikdy nestalo nic, protože nemají hlavu a patu a v současné době má dokonce ban na foru, dokud nepřestane vyšilovat a psát příspěvky, které nemají vůbec žadný cíl a akorát tam žvatlá prázdné věty a posílá gify.
cron