Re: Žiadosť o zmiernenie trestu

#11
borko369 píše:
LinnyY1 píše:
29 bře 2019 15:56
Jak psal A-Team BL si dostal z principu že si duplikoval, né z toho co si duplikoval proto tam jsi, mohlo ti samotnému dojít že když tehdejší skupina hráčů duplikovala jak to pak dopadlo tak ses z toho mohl ponaučit, ale když vím co si dělal tak si alespoň to, co si naduplikoval nedostal do oběhu a nenarušil si tím ekonomiku na serveru.
Jop z princípu som niečo čakal, ale určite nie blacklist.. Mohol som sa poučiť, to je pravda, ale keby mi išlo fakt o to bugovať bezcenný jantar tak to bugujem neustále a začal by som to viac hrotiť.
Jak píše Linny, přijde mi že to máš spíš z principu. Nechci ti nijak křivdit, ale co by si delal, kdyby si ten bug našel až třeba na 90 levelu :D určitě by si neduplikoval jantar...

Tbh, nevím co ti k tomu všemu mám říct :D neříkám že tu nebyli horší ale jsou tam že stejného důvodu a nikdo se jich neptal kolik a co z toho naduplikovali.
ArkenThas píše: No, asi je absolutně zbytečné sem psát Pro/Proti. Frakční války se již nekonají jen na pevnostech, ale i i tady na fóru, tudíž Ti logicky 99% z ally dá Pro a 99% z enemy Proti, tímpádem tu tyhle 2 slova vlastně vůbec nemá cenu psát.
Souhlas, sice poslední dobou nejsem na pevnostech, eventech, či CW ale přijde mi, že ty frakce zacházejí už moc daleko... Jako chápu že většina lidí tu je PvP založena ale už je to moc :/
Tbh, když někdo řekne, že jde k rebelům, protože v gorlandech jsou jenom enemy (aby neměli srdce navíc), tak co si má potom člověk myslet... V tomhle mi přijde, že E2 byla lepší. Možná by nebylo já škodu nehazet všude PvP. (Můj názor D:)

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu

#14
BlackoutMan píše: žádnej vychcánek co si to chce jakýmkoliv způsobem ulehčit hraní nepatří na serwer a neměl by dostat žádnou šanci na unban v budoucnu když se na něj přijde
Pls

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu

#15
BlackoutMan píše:
29 bře 2019 20:21
žádnej vychcánek co si to chce jakýmkoliv způsobem ulehčit hraní nepatří na serwer a neměl by dostat žádnou šanci na unban v budoucnu když se na něj přijde
Konflikty mezi tebou a Borgem spolu s dalšíma lidma na serveru přesuň laskavě mimo forum, tohle je téma které by se mělo řešit nezaujatě. Tenhle příspěvek je předzvěst konfliktu který je vidět pod každým příspěvkem, tak to laskavě nevyhrocuj a chovej se nezaujatě ať se to dá číst, díky moc.

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu

#16
kaemon_ píše:
29 bře 2019 20:38
BlackoutMan píše:
29 bře 2019 20:21
žádnej vychcánek co si to chce jakýmkoliv způsobem ulehčit hraní nepatří na serwer a neměl by dostat žádnou šanci na unban v budoucnu když se na něj přijde
Konflikty mezi tebou a Borgem spolu s dalšíma lidma na serveru přesuň laskavě mimo forum, tohle je téma které by se mělo řešit nezaujatě. Tenhle příspěvek je předzvěst konfliktu který je vidět pod každým příspěvkem, tak to laskavě nevyhrocuj a chovej se nezaujatě ať se to dá číst, díky moc.
ale já nemám žádný konflikt s nikým a myslím to naprosto globálně nikomu tedy žádnému vychcánkovi ,co si to chce jakýmkoliv způsobem ulehčit hraní na serweru by nemělo být umožněno hraní a nikdy bý neměl být umožněn unban pokud se na něj přijde bez výjimky

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu

#17
BlackoutMan píše:
29 bře 2019 21:02
kaemon_ píše:
29 bře 2019 20:38
BlackoutMan píše:
29 bře 2019 20:21
žádnej vychcánek co si to chce jakýmkoliv způsobem ulehčit hraní nepatří na serwer a neměl by dostat žádnou šanci na unban v budoucnu když se na něj přijde
Konflikty mezi tebou a Borgem spolu s dalšíma lidma na serveru přesuň laskavě mimo forum, tohle je téma které by se mělo řešit nezaujatě. Tenhle příspěvek je předzvěst konfliktu který je vidět pod každým příspěvkem, tak to laskavě nevyhrocuj a chovej se nezaujatě ať se to dá číst, díky moc.
ale já nemám žádný konflikt s nikým a myslím to naprosto globálně nikomu tedy žádnému vychcánkovi ,co si to chce jakýmkoliv způsobem ulehčit hraní na serweru by nemělo být umožněno hraní a nikdy bý neměl být umožněn unban pokud se na něj přijde bez výjimky
Tiež som mal názor ako ty.. Dokedy sa mi nestalo toto, úplne ťa chápem. :)

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu

#18
žádnému vychcánkovi ,co si to chce jakýmkoliv způsobem ulehčit hraní na serweru, by nemělo být umožněno hraní a nikdy by mu neměl být umožněn unban, pokud se na něj přijde bez výjimky!!!!

tak si to přečti ještě jednou :)za tím si stojím a budu stát!!!!

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu

#19
BlackoutMan píše:
29 bře 2019 21:36
žádnému vychcánkovi ,co si to chce jakýmkoliv způsobem ulehčit hraní na serweru, by nemělo být umožněno hraní a nikdy by mu neměl být umožněn unban, pokud se na něj přijde bez výjimky!!!!

tak si to přečti ještě jednou :)za tím si stojím a budu stát!!!!
Ok, klid. Nehroť to tak.

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu

#20
Je pravda že většina příspěvků (hlavně banů/unbanů) je ovlivněna frakcí. Bylo to i dřív a tedka co sleduju forko tak je to ještě horší. Ale no nic Blacku prosimtě nehrot to tak. Myslim že 5stacků jantaru hráči s gearem jako má borko to něják tu hru neulehčí._. Ano je pravda že ho má z principu že bugoval ale zase nebugoval něják strašně závažně nato aby ztoho byl BL když Theseus nabugoval snad 2mega a bylo ztoho Perma. Já jsem Pro dal bych ti permu/temban na půl roku jak psal rcros. Gamer
cron