Re: Žiadosť o zmiernenie trestu

#21
Hraje tam ještě někdo po tom, co zabanovali Borisa? xD

Trošku seriózněji, myslím si, že za tohle by si BL nezasloužil. Nabugoval jen pár jantarů, které jak jsem pochopil, nejsou vůbec cenné. Ban za bugování dle mě ok, ale BL by se měl odvíjet od hodnoty nabugovaných věcí, která zde byla vážně nízká.
+ je zde vždy možnost obejít ban, takže si myslím, že by se mělo přihlédnout i k tomu, že si actually požádal o unban.

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu

#23
Stojím si za tím, co psal czechminer, duplikace jako duplikace. Stejný případ u hacku, který jsem taky už někde dával (u fufen tuším). Příklad: Ban jsem dostal za to že jsem si vyletěl abych dostavel střechu svyho domu, nepoškodil jsem server ani nikoho dalšího. Přesto má dotyčný Ban za hacky a tak je s ním i nakladano. Nevidím důvod, aby to i tady bylo jinak. Duplikace je jedna z vážnějších věcí a pak se obhajovat "však to bylo jen pár stacku jantaru" mi pripadne nedostačující. Jak jsem psal nazacatku, opravdu máme čekat a rozlišovat hráče co a jak buguji a jaký to má konečný dopad? Trochu se zamyslete i z našeho pohledu a moznosti řešení... Ne jen že nabugoval min než ostatní...
Za me osobně s touto žádosti nesouhlasím.

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu

#25
Je mi líto, ale jakmile bychom ještě začali rozlišovat co je malá duplikace a co velká duplikace tak bychom to fakt mohli zabalit. Musíte vědět, že tohle nesmíte bez ohledu na výslednou škodu.

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu

#26
ChrisC07 píše:
30 bře 2019 10:34
Je mi líto, ale jakmile bychom ještě začali rozlišovat co je malá duplikace a co velká duplikace tak bychom to fakt mohli zabalit. Musíte vědět, že tohle nesmíte bez ohledu na výslednou škodu.
V tom případě bych se teda také ohradil na Theseuse, který dělal řekl bych podobně závaznou věc.

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu

#27
Jack_Ounes píše:
30 bře 2019 11:10
ChrisC07 píše:
30 bře 2019 10:34
Je mi líto, ale jakmile bychom ještě začali rozlišovat co je malá duplikace a co velká duplikace tak bychom to fakt mohli zabalit. Musíte vědět, že tohle nesmíte bez ohledu na výslednou škodu.
V tom případě bych se teda také ohradil na Theseuse, který dělal řekl bych podobně závaznou věc.
Přidán, děkuji za podmět.:)

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu

#28
ChrisC07 píše:
30 bře 2019 11:22
Jack_Ounes píše:
30 bře 2019 11:10
ChrisC07 píše:
30 bře 2019 10:34
Je mi líto, ale jakmile bychom ještě začali rozlišovat co je malá duplikace a co velká duplikace tak bychom to fakt mohli zabalit. Musíte vědět, že tohle nesmíte bez ohledu na výslednou škodu.
V tom případě bych se teda také ohradil na Theseuse, který dělal řekl bych podobně závaznou věc.
Přidán, děkuji za podmět.:)
To ste ho tam pridali dosť skoro no.. Aj tak iba kvoli tomu aby sa nepovedalo, ze on mal za to isté permu a já blacklist. :D

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu

#30
DesTrixPlayer píše: Ale Theseus už za to dostal trest, potom unban a potom ban za Hack Client?
Vyjádření dám později <3
Ano, ale tu jde o to, že pokud by theseus nedostal blacklist, poté by musel mít borko stejný trest, jako měl Theseus = perma/tempban na tu dobu, jak dlouho měl ban Theseus. Takže buď bude mít Theseus BL, nebo boris bude mít permu, jinak by to bylo dosti nespravedlivé..
cron