Re: Mute

#11
takźe nevidím niaký spôsob dohovárania sa s adminom lebo v msg pýtal len cislo nic viac

Re: Mute

#12
Tak tam mu odpovídáš, že chat stejně nepoužíváš, tak si dovoluju tvrdit, že jsi věděl o co jde.

Jako my ti ten mute nechceme nechat, ale byli bysme rádi, abys ze sebe přestal v tom chatu neno na discordu nebo kdekoliv jinde dělat machra a řešil věci normálně.

On se jmenuje normálně lemodile tak nepruď nějakým '' pán lemodile mi udělal to a to''
a nesmyslama o tom, že stejně nepoužíváš chat, nedělej borce že chceš refund a atd.

Pak se můžeme domluvit...

Re: Mute

#13
zhrniem to asi tak proste ze clovek ma zly den reaguje prehnane admin ma zly den reaguje prehnane ale vyna je iba v hracovi takze v pripade ze spravim este niaky priestupok ak tu este budem hrat tak uz sa neozvem s nicim nemusis sa bat pan chris

Re: Mute

#14
Houmi píše:
30 bře 2019 14:47
zhrniem to asi tak proste ze clovek ma zly den reaguje prehnane admin ma zly den reaguje prehnane ale vyna je iba v hracovi takze v pripade ze spravim este niaky priestupok ak tu este budem hrat tak uz sa neozvem s nicim nemusis sa bat pan chris
Snažil jsem se ti naznačit, abys přestal machrovat a trošku sklopil hlavu a řekl třeba omlouvám se, můžem se teda domluvit? A že bych ti ten trest zrušil.

A ty furt budeš dál pokračovat v tom tvém namachrovanem chování. O muj bože.

Re: Mute

#15
ja som sa uz ospravedlnil za to ze som reagoval prehnane s určitých veciach viac neviem spravit tolko k tomu viac ti asi nepoviem a k tomu pán píšem to všade ked nieco riesim s mailami je to zlozvyk ak sa na to pozrieme s tohto hladiska

Re: Mute

#16
ChrisC07 píše:
30 bře 2019 14:52
Houmi píše:
30 bře 2019 14:47
zhrniem to asi tak proste ze clovek ma zly den reaguje prehnane admin ma zly den reaguje prehnane ale vyna je iba v hracovi takze v pripade ze spravim este niaky priestupok ak tu este budem hrat tak uz sa neozvem s nicim nemusis sa bat pan chris
Snažil jsem se ti naznačit, abys přestal machrovat a trošku sklopil hlavu a řekl třeba omlouvám se, můžem se teda domluvit? A že bych ti ten trest zrušil.

A ty furt budeš dál pokračovat v tom tvém namachrovanem chování. O muj bože.
ako vravim vravel som ze s mojej strany bola chyba v urcitych veciach a suhlasim s tym ze som reagoval prehnane a par veci si mohol odpustit ak toto nie je brane ako ospravedlnenie tak neviem

Re: Mute

#17
Tohle všechno kvůli blbého mute ? Přecejenom mezi námi.. kdy by nebyl nasranej, když dostane tří denní mute kvůli banální věci...

Re: Mute

#18
bobcem píše:
30 bře 2019 15:08
Tohle všechno kvůli blbého mute ? Přecejenom mezi námi.. kdy by nebyl nasranej, když dostane tří denní mute kvůli banální věci...
Jak jsem ti řekl, já bych mu to mute zrušil, kdyby si odpustil to arogantní frajerský chování.
viz i tady dál, když se to snažíme v klidu řešit
'' takze v pripade ze spravim este niaky priestupok ak tu este budem hrat tak uz sa neozvem s nicim nemusis sa bat pan chris''
Houmi píše: ja som sa uz ospravedlnil za to ze som reagoval prehnane s určitých veciach viac neviem spravit tolko k tomu viac ti asi nepoviem a k tomu pán píšem to všade ked nieco riesim s mailami je to zlozvyk ak sa na to pozrieme s tohto hladiska
Fajn, aspoň trochu ses snažil...
Mute ti zmizí během dneška. Těch pár hodin bude za to, aby ses zamyslel nad tím, jak ti tohle útočný a občas trochu drzý chování komplikuje život. Kdybys totiž reagoval normálně, nemusel bys ho ani mít, nebo bychom ti ho už dávno vymazali bez toho, aniž bychom tu oba strávili půl dne na forku.
cron