podmínka

#1
Dobrý večír

Jen tak si říkám že bez epesu nemohu žít 10 měsíců (do amnestie)

Tak si říkám jestli se tu nedávají nějaký podmínky - dohodu

a jestli ano, tak dohoda se týká ub. Dohoda zní takto. Že bych se na epes vrátil ale s podminkou, že kdyby mně někdo načapal při nějákém pokusu o něco nelegálního, tak hned perma ban a bez šance amnestie.

Epes se mi hodně libí jako server, a proto už jsem do něj dal i svoje kapesné. Líbí se mi komunita, a ta originalita

Pokud zde není podmínka nebo domluva, tak hold budu muset čekat do amnestie (10 měsíců)

Ale pokud to tu je tak bych byl hodně rád za povolení o ub

Ale vím že to tu není a nebo mi to nevíjde, nikdy nevyšlo tak ani ted

Opravdu nevím jak formulovat tak aby se to dalo číst, hezký den přeji

Re: podmínka

#4
Fanda66 píše:Dobrý večír
Dobrý den.
Fanda66 píše: Jen tak si říkám že bez epesu nemohu žít 10 měsíců (do amnestie)
Amnestie se neřídí pravidlem, že bude pouze na vánoce. Nemusí být vůbec, ale taky by teoreticky mohla být na jaře, jak už pradávno na E2 byla. Amnestie se nemusíš dočkat vůbec. Nesázej na to, že si za 10 měsíců budeš moct vesele napsat román.

Fanda66 píše: Tak si říkám jestli se tu nedávají nějaký podmínky - dohodu
Podmínka na serveru byla - přečíst si pravidla než začneš. Tu jsi očividně nesplnil, když máš ban. Je jedno jestli nevědomky nebo naschvál, v případě Hack Clientu to roli nehraje. Druhá podmínka pro tebe je jediná - napsat Amnestii až bude vyhlášena.

Fanda66 píše: a jestli ano, tak dohoda se týká ub. Dohoda zní takto. Že bych se na epes vrátil ale s podminkou, že kdyby mně někdo načapal při nějákém pokusu o něco nelegálního, tak hned perma ban a bez šance amnestie.
Jo, a pak s podobným návrhem příjde dalších 15 hráčů. Dosavadní "režim" funguje, tak proč dělat vyjímky? Moc dobře jsi věděl do čeho jdeš, tak to máš.

Fanda66 píše: Epes se mi hodně libí jako server, a proto už jsem do něj dal i svoje kapesné. Líbí se mi komunita, a ta originalita
Komunita se asi nelíbí nikomu, ale názor ti brát nebudu. Super že se ti Epes líbí, tak proč jsi ho chtěl poškozovat?

Fanda66 píše: Pokud zde není podmínka nebo domluva, tak hold budu muset čekat do amnestie (10 měsíců)
To nebude, promiň.
Fanda66 píše: Ale vím že to tu není a nebo mi to nevíjde, nikdy nevyšlo tak ani ted
Neztrácej víru.
Fanda66 píše: Opravdu nevím jak formulovat tak aby se to dalo číst, hezký den přeji
Podle mě to je zformulovaný fajn. Dá se dobře odpovědět na každej řádek.

Přeji hezký den. ps. zkusil bych se připojit za jinej nick a dělat že nic

Re: podmínka

#6
Pokud už tedy zakládáš téma, jako je toto, mohl by si napsat proč bychom měli o takové "podmínce" uvažovat, né s důvodem:
Jen tak si říkám že bez epesu nemohu žít 10 měsíců (do amnestie)
kaemon_ píše:Fanda66 píše:
Tak si říkám jestli se tu nedávají nějaký podmínky - dohodu
Podmínka na serveru byla - přečíst si pravidla než začneš. Tu jsi očividně nesplnil, když máš ban. Je jedno jestli nevědomky nebo naschvál, v případě Hack Clientu to roli nehraje. Druhá podmínka pro tebe je jediná - napsat Amnestii až bude vyhlášena.
Souhlasím, to, že nám nabídneš podmínku, když tě uvidíme dělat něco "nelegálního" tak ti dáme permu je podmínka absolutně o ničem :roll: :roll:


Takže tuto podmínku nehodláme brát v úvahu.
cron